جدیدترین اخبار
۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰ کد خبر :148675

۳ بازیکن والیبال بانوان دانشگاه آزاد به پیکان پیوستند

۳ بازیکن ملی‌پوش تیم والیبال بانوان دانشگاه آزاد امسال قرار است با پیکان در لیگ شرکت کنند.

به گزارش فارس، تیم والیبال بانوان پیکان امسال با هدایت میترا شعبانیان در لیگ برتر شرکت می‌کند. طبق اعلام فدراسیون قرار است قرعه‌کشی مسابقات سوم آذر برگزار شود. تیم پیکان که قرار بود با بازیکنانی جوان در لیگ شرکت کند، ۴ بازیکن بزرگسال نیز به خدمت گرفت.

براین اساس، نگار کیانی، مهسا کدخدا، سودابه باقرپور از تیم دانشگاه آزاد و مهتاب رحمانی که سال قبل در بانک سرمایه بازی می‌کرد به تیم پیکان پیوستند.

میترا شعبانیان در این باره به فارس گفت: ما تمرینات را شروع کرده‌ایم و تیم شرایط خوبی دارد. هدف این بود از بازیکنان جوان و نوجوان امسال استفاده کنیم اما دیدیم حضور آنها در اردوهای ملی شرایط را سخت می‌کند به همین دلیل چند بازیکن بزرگسال هم جذب کردیم.

سرمربی تیم ملی نوجوانان نیز درباره شرایط ملی‌پوشان، اظهار داشت: اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر از امروز آغاز شد. در این اردو ۲۶ بازیکن حضور دارند. همچنین ۱۸ بازیکن نیز در اصفهان تمرینات را دنبال می‌کنند و قرار است از این بین ۳۰ بازیکن در ترکیب نهایی قرار بگیرند. این اردوها تا پایان سال ادامه دارد و در این بین ۴ روز به بازیکنان استراحت داده می‌شود که البته آنها در این مدت تمرینات بدنسازی را خواهند داشت.

ملی‌پوشان والیبال ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۸ آماده می‌کنند.

Ad

Ad

روی خط خبر

يافت نشد

متاسفانه مطلب مورد نظر شما وجود ندارد لطفا در سايت جستجو کنيد
Ad