جدیدترین اخبار
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۵ کد خبر :14557

“خاطرات تلخ” مردمی که آلزایمر ندارند؛ از “ذخیره نظام” تا “واردات‌چی مظلوم”

دولت روحانی درحالی رو به پایان است که وی و کابینه اش تلاش دارند تا در رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری آرای مردم را به هر قیمتی جذب کنند ولی مردم هنوز وقایع تلخ مربوط به “ذخیره نظام” و البته وارداتچی‌های مظلوم این دولت را فراموش نکرده اند.

عمر ۴ ساله دولت روحانی رو به پایان است و وی به همراه معاون اولش و البته تمام کابینه یازدهم در تلاش است تا آرای مردم را در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم نیز جذب کند ولی در دولت روحانی مردم با حقایق تلخی آشنا شدند که هنوز آنها را فراموش نکرده اند. این حقایق تلخ کار را برای روحانی سخت کرده است.

یکی از تلخ ترین واقعیت هایی که در دولت روحانی مردم در جریان پشت پرده آن قرار گرفتند، موضوع حقوق های نجومی مدیران دولتی بود. این داستان تلخ  آنقدر موجب دلخوری مردم شد که در تمام محافل و کوچه و بازار حرف اول مردم در آن ایام اختلاف طبقاتی مدیران و مسئولان دولت با مردم عادی بود.

فیش های حقوقی مدیران دولتی که یک به یک برای مردم رو شد نشان داد که دولت روحانی مدیرانی را برای پست های عالی در نظر گرفته که نه تنها حقوق های ۶۰-۷۰ میلیونی می گرفتند بلکه حق اوقات فراغت فرزندان و حق مطا