- Baztab - https://baztab.ir -

وزیر بهداشت: به هیچ وجه راه را برای متخلفان در نظام سلامت باز نخواهیم گذاشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: به هیچ وجه راه را برای متخلفان در نظام سلامت باز نخواهیم گذاشت.

 

سعید نمکی در حاشیه مراسم افتتاح بیمارستان سوانح وسوختگی با اشاره به اینکه تلاش ما بر این است که کرمانشاه به عنوان قطب ارجاع بیماران خاص، صعب‌العلاج و قطب توریسم سلامت غرب کشور مطرح شود اظهار داشت: بیمارستان سوختگی کرمانشاه یکی از مجهزترین بیمارستان‌های کشور است که با بهترین متخصص‌ها خدمات‎رسانی به بیماران ارائه می‌‏دهد.

 

وی با اشاره به اینکه از دیرباز بسیاری از بیماران سایر استان‌های غربی کشور برای مداوا به کرمانشاه مراجعه کرده‌اند بیان کرد: بیمارستان سوختگی یکی از بخش‌های مجهز است که در این مرکز رسیدگی به بیماران سوختگی از صفر تا پایان درمان انجام می‌شود.

 

وزیر بهداشت‌، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه قبل‌‌ از افتتاح بیمارستان سوختگی این کمبود در غرب کشور احساس شده بود، عنوان کرد: موارد سوختگی در غرب کشور از فراوانی بیشتری برخوردار است که در حال حاضر با آموزش‌های مختلف شمار بیماران سوختگی در این منطقه رو به کاهش است.

 

به گزارش تسنیم ،نمکی با بیان اینکه بخش‌های رادیوتراپی و سرطان موقعیت خوبی را برای حوزه درمان استان کرمانشاه به وجود آورده است بیان کرد: راه‌اندازی بیمارستان جامع سرطان با 120 تخت در اولویت برنامه‌ها مسئولان در این استان قرار دارد.

 

وی با بیان اینکه نظام سلامت نسبت به 30 سال گذشته متحول شده است خاطرنشان کرد: افسران سلامت در خط مقدم خدمت به مردم هستند و به هیچ وجه راه را برای متخلفان در نظام سلامت باز نخواهیم گذاشت.