تصمیم‌های مطلوبی برای ساماندهی پایانه مرزی مهران گرفته شده است

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مرزبانان مدت‌های طولانی در کنار خانواده خود حضور ندارند بنابراین لازم است رفاه مرزبانان در مرزها بیشتر شود و برای رفاه حال خانواده‌شان شهرک‌های مسکونی در نزدیکی محل کار آنان ایجاد شود.

سردار قاسم رضایی در کمیسیون اطلاعات و عملیات مرزبانی استان ایلام با اشاره به کنگره عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) در شهر مرزی مهران اظهارکرد: بسیار لذت‌بخش است که هر سال میلیون‌ها زائر امام حسین (ع) در ایام اربعین حسینی به مرز مهران می‌آیند و افرادی که در مرزها هستند شبانه‌روزی به زائران خدمتگذاری می‌کنند و این امر پسندیده‌ای است. از این جهت خوشنود هستیم که به استان ایلام سفر کنیم.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه ملی مرز و مرزبانی گفت: مرزهای ایران اسلامی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و لازم است مسئولان و فرماندهان با جدیت به مشکلات مرزها رسیدگی کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا تاکید کرد: مرزبانان مدت‌های طولانی در کنار خانواده خود حضور ندارند بنابراین لازم است رفاه مرزبانان در مرزها بیشتر شود و برای رفاه حال خانواده‌شان شهرک‌های مسکونی در نزدیکی محل کار آنان ایجاد شود.

به گزارش ایسنا،رضایی با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال «رونق تولید» اظهارکرد: وظیفه ما برای تحقق شعار سال، مبارزه جدی با قاچاق است و این موضوع باید در دستور کار مرزبانان قرار گیرد.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به ساماندهی پایانه مرزی مهران تاکید کرد: در سطح ملی تصمیمات مطلوبی برای ساماندهی پایانه مرزی مهران گرفته شده است.
انتهای پیام