5 نماینده کشورمان راهی نیمه نهایی شدند

  • ورزشی
  • شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ۱۶:۴۱
    کد خبر :934067

 به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان مسابقات نوبت صبح هر 5 نماینده کشورمان به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم سعید اسماعیلی در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر ماکس ول بلک از آمریکا را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 13 بر 9 از سد کوتو گومی از ژاپن گذشت و به مرحله یکچهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف ولادمیر ویوتویچ از اوکراین را با نتیجه 12 بر 4 از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.  اسماعیلی در این مرحله با میهات ممدلی از آذربایجان مبارزه می‌کند.

در وزن 67 کیلوگرم سید دانیال سهرابی در دور نخست با نتیجه 9 بر یک نوردوس نورکانوف از قرقیزستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 9 بر صفر عبدالرحمن عمر از مصر را شکست داد و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 8 بر صفر یانیس نیفری از فرانسه را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. سهرابی در این مرحله به مصاف نیکا برولادزه از گرجستان می‌رود.

در وزن 72 کیلوگرم امیر عبدی در دور اول با نتیجه 4 بر 2 از سد ایتو نیشیدا از ژاپن گذشت وی در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر جاکوب سیمچیک از کرواسی را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد. عبدی در این مرحله مقابل آتیلا توسماگی از مجارستان با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف الکساندر سولووی از مولداوی می‌رود.

در وزن 82 کیلوگرم علیرضا مُهمدی در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر کریستین مدینا مونز از مکزیک را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر شان یولین از چین تایپه را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 6 بر صفر فارس قالی از مصر را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. مهمدی در این مرحله با آلپرن بربر از ترکیه مصاف می‌دهد.

در وزن 97 کیلوگرم علی عابدی درزی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل اینوت گوسا از رومانی با نتیجه یک بر یک به پیروزی رسید و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 3 بر یک از سد رومان بالچیوسچی از مولداوی گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. عابدی درزی در این مرحله با ریچارد کارلسون از استونی کشتی می‌گیرد.

رقابت‌های نیمه نهایی اوزان فوق از ساعت 18:15 امروز (شنبه) برگزار می‌شود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید