3 موردی که قبل از نصب چمن مصنوعی باید بدانید

    کد خبر :810213
نصب چمن مصنوعی

نصب چمن مصنوعی کاملا دید شما را نسبت به حیاط تان تغییر می دهد. این محصول نیاز به نگهداری کمی دارد، همیشه سبز می ماند و نسبت به چمن طبیعی ماندگارتر است. این مزیت ها چمن مصنوعی را به یک انتخاب شگفت انگیز تبدیل کرده است.

شرکت آسیا چمن با سال های سابقه درخشان در تولید چمن های مصنوعی بکر و با کیفیت بی نظیر، به نامی آشنا در پروژه های فضای سبز مسکونی و تجاری تبدیل شده است. شما نیز می توانید با تماس با متخصصان و مشاوران ما نوعی از چمن مصنوعی را تهیه کنید که از هر جهت نیازها و خواسته های تان را جامه عمل می پوشاند.

در هر صورت مانند هر سرمایه گذاری دیگری، بسیار ضروری است که از همان ابتدا از زیر و بم ماجرا باخبر باشید.

سه موردی که تیم نصب چمن مصنوعی به شما می گویند

شاید تعداد افرادی که به سمت چمن مصنوعی می روند و پیشمان می شوند، انگشت شمار باشد، زیرا این جایگزین چمن طبیعی روز به روز محبوبیت بیشتری در سراسر دنیا پیدا می کند.
در هر صورت به یاد داشته باشید که نصب چمن مصنوعی هنوز هم مانند یک سرمایه گذاری چشمگیر و پر سود است. به این ترتیب بسیار اهمیت دارد تا درباره این تغییر اساسی در حیاط تان هر قدم را با دقت بردارید. تیم متخصص نصب مطمئنا حقیقت هایی را به شما می گویند که در ادامه به 3 تا از مهم ترین آن ها می پردازیم.

1.چمن مصنوعی هنوز هم نیاز به رسیدگی هایی دارد

یکی از بهترین بخش های داشتن چمن مصنوعی این است که تمامی کارهای سخت و طاقت فرسای نگهداری از چمن های طبیعی را حذف می کند. دیگر آبیاری چمن ها دو بار در روز را فراموش کنید و هم چنین خرید تجهیزات و ابزارهای مناسب برای رشد چمن ها را کنار بگذارید.

اما این موضوع به این معنی نیست که چمن مصنوعی به هیچ رسیدگی به طور کلی نیاز ندارد:

1.جمع آوری زباله و آشغال ها
2. شانه کردن الیاف تخت و خوابیده
3. شستشو هر گونه لکه به محض ایجاد شدن

در واقع این سه کار حتی یک سوم کارهایی که برای چمن طبیعی انجام می دهید، نیست، از این رو مدت زمان کمتری صرف چمن های خود می کنید و هم چنین هزینه کمتری را متقبل می شوید.

2. بسیار اهمیت دارد تا نوع مناسبی از چمن مصنوعی را انتخاب کنید

هنگام خرید چمن مصنوعی نیز بسیار مراقب باشید. بهتر است نوعی از چمن را برگزینید که کیفیت بالایی داشته باشد، نه این که صرفا ارزان ترین چمن را پیدا کنید.
برای مثال چمن مصنوعی برای زمین گلف که بتواند توپ را به خوبی مدیریت کند، از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر هم از یک سگ خانگی نگهداری می کنید، چمن مصنوعی مخصوص این موجودات دوست داشتنی باید تردد بالایی را تحمل کند و سریعا رطوبت را تخلیه نماید. به یاد داشته باشید که چمنی که انتخاب می کنید بیش از 15 تا 20 سال همراه شما خواهد بود، از این رو بهتر است بهترین چمن مصنوعی با مرغوب ترین مواد به کار رفته و متناسب هدف خود را انتخاب کنید.

3. چمن مصنوعی فقط برای محوطه های بیرونی نیست

در حالی که چمن مصنوعی بیشتر برای حیاط پشتی و جلویی به کار می رود، اما مطمئنا تیم نصب به شما می گویند که این محصول تقریبا روی هر سطحی نصب می شود، از جمله سطح سیمانی و چوبی.
این موضوع به این معنا است که می توانید به وسیله چمن مصنوعی هر جایی از جمله حیاط تراس و بالکن، دکوراسیون داخلی، اتاق، پشت بام را به یک مکان دنج و راحت تبدیل کنید که جذابیت بصری فوق العاده ای آن روی روحیه و سلامت ذهن تان تاثیر بسیاری می گذارد.

چمن مصنوعی یک محصول چند جانبه است که می تواند با کیفیت و کارایی بالای خود و هم چنین مراقبت های بسیار کم از جانب شما، سال ها سال چشم انداز سبزتان را سالم و باطراوت و بدون تغییر حفظ کند.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید