10 خودرو برتر جمع و جور سال 2023

    کد خبر :995628
خودرو برتر جمع و جور

خودروهای مختلفی توسط سازندگان اتومبیل به تولید می‌رسند که در سگمنت‌های متنوعی جای می‌گیرند، یکی از این سگمنت‌ها، کامپکت یا جمع و جورها هستند.

بازتاب-بسیاری از افراد به دنبال خرید خودروهای کامپکت بوده تا بتوانند در شهر به سادگی رفت و آمد داشته باشند. در این مقاله قصد داریم بهترین خودروهای جمع و جور سال 2023 را معرفی کنیم.

1-هوندا سیویک 2023

خودرو برتر جمع و جور

هوندا سیویک یک خودرو کامپکت بوده که از بهترین‌ها در سگمنت خود بهره می‌برد و از مشخصات فنی، رفاهی و طراحی قابل توجه برخوردار است. این محصول هوندا متریال باکیفیتی داشته و رانندگی راحتی می‌توان با آن داشت. سیویک 2023 خودرو کم مصرفی بوده و رانندگی لذت بخشی می‌توان با آن داشت. شرکت ژاپنی در ساخت آن به مسئله خوش ساخت بودن توجه بسیاری داشته، بنابراین در تجربه کاربری با این سدان کامپکت می‌توان به این موضوع رسید.

هوندا تریم‌های مختلفی برای سیویک در نظر گرفته که هر یک قیمت متفاوتی از هم دارند. رده‌پایین تریم اسپرت بوده و رده‌بالاترین اسپرت تورینگ نام دارد. تریم پایه 25 هزار دلار است و تریم رده بالا بیش از 31 هزار دلار.

2-مزدا 3 مدل 2023

خودرو برتر جمع و جور

دیگر خودرویی که در این لیست باید به آن اشاره کنیم، خودرو هاچ بک مزدا 3 مدل 2023 است. مدلی با طراحی بروز، ایمنی بالا، امکانات رفاهی مناسب، رانندگی راحت و برخی دیگر. این محصول شرکت ژاپنی مزدا فضای بار ایده آلی داشته و در داخل کابین نیز فضای مناسبی را به سرنشینان می‌دهد. تریم پایه مزدا 3 مدل 2023 بیش از 22 هزار دلار قیمت داشته و تریم رده بالا 34 هزار دلاریست که آپشن‌های کاملی را دربرمی‌گیرد.

3-فولکس واگن GTI2023

خودرو برتر جمع و جور

فولکس واگن GTI2023 نیز یک خودرو کامپکت ایده آل بوده که باید در لیست قرار می‌گرفت. این هاچ بک عملکرد فنی قابل توجهی دارد و مدلی اسپرت است. GTI2023 رانندگی راحتی ارائه داده و فضای سرنشین بزرگ و جاداری دارد. همچنین باید به طراحی بروز، متریال باکیفیت و امکانات رفاهی متنوع اشاره کرد.

فولکس واگن GTI2023 با قیمت پایه 30 هزار دلاری به فروش رسیده و مدل رده بالا 39 هزار دلاریست.

4- تویوتا کرولا 2023

خودرو برتر جمع و جور

تویوتا کرولا سدان کامپکت شرکت ژاپنی بوده که در کنار طراحی جذاب، متریال باکیفیت در ساخت آن استفاده شد. این مدل دارای امکانات رفاهی، ایمنی و رانندگی کافی بوده که تجربه سواری لذت بخش را برای مخاطب خود رقم می‌زند. تویوتا همیشه سعی داشته نیاز مخاطب خود را با محصولاتی جذاب و کارآمد برآورده سازد. این مدل در نسخه پایه 21 هزار دلار قیمت داشته و نسخه رده بالا 26 هزار دلاری است.

5-هیوندا النترا 2023

خودرو برتر جمع و جور

دیگر مدلی که باید به آن بپردازیم، سدان جمع و جور النترا 2023 هیوندا است. خودرویی با طراحی خاص و بروز که انبوهی از امکانات رفاهی، ایمنی و رانندگی را به سرنشینان خود ارائه می‌دهد. در بخش فنی نیز می‌توان انتظاراتی از این سدان داشت و آن را به گزینه جذاب برای خرید تبدیل می‌کند که نباید به سادگی از کنار آن عبور کرد. نسخه پایه النترا 2023 بیش از 20 هزار دلار بوده و نسخه رده بالاتر 32 هزار دلار است.

6-کیا فورته 2023

خودرو برتر جمع و جور

کیا برند نام آشنا صنعت خودروسازی بوده که در سبد محصول خود مدل‌های متنوعی دارد. یکی از آنها سدان کامپکت فورته 2023 بوده که از طراحی جذاب و بروز برخوردار است. این مدل شامل امکانات رفاهی، ایمنی و رانندگی متنوعی شده که سواری آن را لذت بخش می‌کند. همچنین در بخش فنی نیز مطابق هم کلاسان خود نیاز را به خوبی برآورده می‌سازد و نباید این اتومبیل را مدلی ساده تلقی کرد. نسخه پایه فورته 2023 بیش از 19 هزار دلار قیمت داشته و نسخه رده بالا از 24 هزار دلار عبور می‌کند.

7-سوبارو ایمپرزا 2024

خودرو برتر جمع و جور

سوبارو ایمپرزا 2023 یک هاچ بک قدرتمند بوده که انواع آپشن‌های ایمنی و رفاهی را به سرنشینان ارائه می‌دهد. این خودرو کامپکت دارای متریال باکیفیت بوده و از طراحی جذابی هم بهره می‌برد. محصول سوبارو یک گزینه هیجان انگیز بوده که در بخش فنی فراتر از هم کلاس‌های خود می‌تواند عمل کند. این مدل در نسخه پایه 22 هزار دلار بوده و در نسخه رده بالا به 27 هزار دلار می‌رسد.

 

8-فولکس واگن جتا 2023

خودرو برتر جمع و جور

جتا سدان فولکس واگن بوده که از طراحی بروز و متریال داخلی باکیفیت ساخته شد. این سدان کامپکت بیشتر آپشن‌های رفاهی و ایمنی که از یک خودرو جدید انتظار می‌رود، برخوردار است. اتومبیلی که تجربه رانندگی نرم و سواری راحت را برای سرنشینان رقم می‌زند. جتا 2023 سدانی بوده که در نسخه پایه 20 هزار دلار و در نسخه رده بالا 31 هزار دلار است. بنابراین به عنوان سدان کامپکت محصولی ارزشمند از فولکس واگن است.

9-نیسان سنترا 2023

خودرو برتر جمع و جور

یکی از سدان‌های جذاب کامپکت دیگر این لیست، نیسان سنترا 2023 است. خودرویی مدرن که از بهترین آپشن‌های رفاهی و ایمنی بهره می‌برد. این محصول نیسان دارای طراحی چشم نواز و متریال خیره‌کننده است. همچنین در بحث فنی نیز می‌توان انتظار عملکرد بالایی داشت. نسخه پایه سنترا 20 هزار دلار بوده و نسخه رده بالاتر به 22 هزار دلار می‌رسد.

10-سوبارو WRX 2023

خودرو برتر جمع و جور

سوبارو یکی از برندهای خوش سابقه صنعت خودروسازی بوده و از محصولات محبوب آن سوبارو WRX 2023 نام دارد. این مدل سدان اسپرت بوده و از قوای محرکه قابل توجهی برخوردار است. سوبارو سعی کرده آپشن‌های ایمنی و رفاهی کاملی در این سدان کامپکت سریع تعبیه کند. همچنین می‌توان انتظار رانندگی راحت هم داشت. با تمام این اوصاف WRX  در نسخه پایه 30 هزار دلاری بوده و در نسخه رده بالاتر به 43 هزار دلار می‌رسد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید