کلینزمن مشکلی برای نشستن روی نیمکت هرتابرلین ندارد

مدرک مربیگری کلینزمن هرتابرلین, یورگن کلینزمن

مدرک مربیگری کلینزمن هرتابرلین, یورگن کلینزمنفدراسیون فوتبال آلمان رسماً اعلام کرد که یورگن کلینزمن مشکلی برای نشستن روی نیمکت هرتابرلین نخواهد داشت.

به گزارش “ورزش سه”، یورگن کلینزمن سرمربی جدید هرتابرلین در نخستین روزهای حضورش روی نیمکت هرتا با دردسر جدید و البته عجیبی روبرو شد که ممکن بود برای او و باشگاه هرتا عواقب جدی داشته باشد. در همین رابطه گفته می‌شد مدرک مربی‌گری رسمی کلینزمن در سال 2012 منقضی شده و او بعد از آن دیگر اقدامی برای تمدید مدرک خود یا کسب مدرک جدید انجام نداده و در نتیجه در حال حاضر طبق قوانین نمی‌تواند در بوندس‌لیگا روی نیمکت هرتا بنشیند.

 

با این وجود امروز به تمام شایعات در این باره پایان داده شد و فدراسیون فوتبال آلمان به شکل رسمی اعلام کرد که یورگن کلینزمن مشکلی برای نشستن روی نیمکت هرتابرلین در بازی مقابل بایرن مونیخ نخواهد داشت. همچنین فدراسیون فوتبال آلمان اعلام کرد که مدارک کلینزمن به تایید رسیده و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

هرتابرلین که در حال حاضر در رتبه دوازدهم جدول قرار دارد فردا در یکی از حساس ترین بازی های هفته هجدهم بوندسلیگا میزبان بایرن مونیخ خواهد بود.