پلیس فلوریدا در ازای دریافت اطلاعات برای آمازون تبلیغ می کند

    کد خبر :581591
پلیس فلوریدا در ازای دریافت اطلاعات برای آمازون تبلیغ می کند

پلیس منطقه ای در ایالت فلوریدا با شرکت زیر مجموعه آمازون تفاهم نامه ای امضا کرده تا در ازای دریافت دوربین های نظارتی ساکنان منطقه را به نصب اپلیکیشن مخصوصی ترغیب کند.

وب سایت «مادربورد» به جزئیات تفاهم نامه و ایمیل‌های میان شرکت Ring( متعلق به آمازون) با پلیس منطقه «لیک لند» در فلوریدا دسترسی یافته است.

«رینگ» یک شرکت امنیت خانگی و متعلق به آمازون است. این شرکت طیفی از محصولات امنیت خانگی را تولید می‌کند که مبتنی بر دوربین و زنگ‌های خانه هوشمند است.

طبق این تفاهم نامه پلیس باید مردم منطقه را به استفاده از پلتفرم/ اپلیکیشن Ring ترغیب کند. نیروهای پلیس باید ساکنان را ترغیب کنند اپلیکیشن Neihbors را نصب کنند که به کاربران درباره امنیت محله و میزان واقعی جرایم هشدار می‌دهد.

هر چه تعداد بیشتری از ساکنان این اپلیکیشن را نصب کنند، نیروی پلیس اعتبار و تعداد بیشتری دوربین‌های رایگان Ring دریافت می‌کند.

از سوی دیگر با افزایش تعداد افرادی که دوربین‌های Ring را نصب می‌کنند، سیستم نظارت بر منطقه قدرتمندتر می‌شود و شبکه نظارتی وسیعی به وجود می‌آید که نیروی پلیس در صورت نیاز می‌تواند از آن استفاده کند.

طبق این تفاهم نامه پلیس محلی می‌تواند به پورتال Law Enforcement Neighborhood Portal دسترسی یابد. این پورتال در حقیقت یک نقشه است که تمام دوربین‌های Ring نصب شده در یک محله را نشان می‌دهد. پلیس با استفاده از این پرتال می‌تواند با صاحبان دوربین‌ها ارتباط برقرار کند و به طور غیر رسمی درخواست بررسی ویدئوهایی را ارائه کند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید