پرمعناترین تصویر دیدار والیبال ایران و آمریکا

  • آرشیو
  • پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۴۶
    کد خبر :817790
پرمعناترین تصویر دیدار والیبال ایران و آمریکا

بازیکنان تیم ملی والیبال آمریکا بعد از شکست مقابل ایران صف کشیدند و تیم ملی والیبال ما را تشویق کردند.

تیم ملی والیبال کشورمان موفق شد در یک بازی دیدنی در سه ست پیاپی آمریکا را شکست دهد تا حرکت رو به جلوی خود را ادامه دهد.

جدا از زیبایی‌های این جدال هیجان انگیز، حرکت ویژه آمریکایی‌ها در پایان این دیدار بازتاب قابل توجهی داشته است.

طبق قانون جدید لیگ ملت‌های والیبال با توجه به شیوع کرونا، بازیکنان دو تیم از دست دادن به یکدیگر منع شده اند و باید پس از پایان بازی روبرو هم بایستند و برای هم دست بزنند، اما حرکت آمریکایی‌ها به دلیل این که این دست زدن بیش از زمان معمول و همیشگی شد جلب توجه کرد.

مربیان و بازیکنان آمریکا در این حرکت دیدنی ایستاده و به صورت منظم در مدتی طولانی‌تر از قوانین مسابقات به تشویق تیم ملی کشورمان پرداختند.

پرمعناترین تصویر دیدار والیبال ایران و آمریکا

گریت موگوتوتیا دریافت کننده تیم ملی والیبال آمریکا درباره بازیکنان تیم ملی والیبال ایران گفت: ایران تیم بزرگی است و خیلی خوب بازی می‌کند. بازیکنان ایران خوب هستند و گاهی نمی‌توان آنها را در مسابقه کنترل کرد.

وی افزود: سرویس‌های ایران خیلی خوب بود و دریافت برای ما مشکل بود. آنها وظیفه‌شان را به خوبی انجام دادند. ما یاد گرفتیم که بهتر شویم و با برخی جوانان‌مان در حال کسب تجربه هستیم. ما سخت کار می‌کنیم تا در ادامه مقابل حریفان به پیروزی برسیم.

جان اسپراو سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا نیز گفت: ایران بهتر بود و شانس‌های بیشتری داشت. خوشحالم که این بازی را تماشا کردم. پیروزی در این بازی خیلی خوب بود. ما باید مراقب باشیم و در بازی‌های بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا خاطرنشان کرد: من فکر می کنم گاهی باید از بازی چیزهایی را یاد بگیرید. این چالش سختی برای ما بود و امیدواریم استرس‌ برخی بازیکنان در این تورنمنت را کم کنیم تا بازیکنان بتوانند بهم کمک کنند که این اتفاق بیافتد. ما تا المپیک رشد خواهیم کرد و این همه چیزی است که می‌توانم بگویم.

تیم ملی والیبال ایران بعد از دو شکست مقابل ژاپن و روسیه، در ۵ بازی بعدی خود صاحب ۵ پیروزی متوالی شد و امروز در بازی هشتم خود در لیگ ملتها با صربستان روبرو می شود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید