وقتی برنامه تلویزیون نماز خواندن را دلیل آرتروز اعلام می کند/ معاونت سیما: برنامه طبیب فعلا متوقف می‌شود

    کد خبر :918737

میهمان برنامه تلویزیونی طبیب در یک اظهارنظر نسنجیده و غیرعلمی؛ نماز خواندن را یکی از سه دلایل بروز آرتروز در بین ایرانیان عنوان کرد.

معاونت سیما در واکنش به این اظهارات عجیب بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

معاونت سیما در پى ضعف مفرط برنامه طبیب شبکه سه در رعایت استانداردهای برنامه تخصصی زنده، به استحضار مردم شریف ایران مى رساند؛ متاسفانه در برنامه امروز طبیب شبکه سه، از سوى مهمان ادعایى عجیب و غیر علمی مطرح شد که به درستی موجب تعجب و تذکر و اعتراض جمعی از استادان مومن و متعهد کشور به این ادعای غیر علمی و جریحه دار شدن احساسات پاک مخاطبان مومن و فهیم گردید.

متاسفانه مجرى برنامه نیز على رغم داشتن تجربه کافى، نتوانست به موقع در واکنش به این ادعاى عجیب، از مهمان برنامه مستنداتى براى این اظهار نظر درخواست کند و اظهارات غیر مستند میهمان را تصحیح کند.

معاونت سیما در پى این اتفاق غیر قابل توجیه در انتن زنده، ضمن عذرخواهى از عموم مخاطبان، پخش برنامه طبیب را به دلیل ضعف و قصور دست اندرکاران برنامه تا اطلاع ثانوى با هدف اصلاح رویه هاى خلاف ضوابط متوقف مى کند.

این برنامه در آینده نزدیک و پس از اطمینان از رعایت استانداردهای ضروری برنامه‌های زنده و تخصصی، پخش خود را از سر خواهد گرفت.

 

میهمان برنامه: من توصیه ای به ترک نماز نکردم

دکتر حسین براتی، جراح فوق تخصصی شانه و آسیب های ورزشی نیز با انتقاد از تقطیع سخنانش در شبکه های اجتماعی، ویدئویی را منتشر کرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید