ورود گاردریل به پراید در بزرگراه یادگار امام (ره)

  • حوادث
  • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۶:۲۱
    کد خبر :614001

ناتوانی راننده در کنترل خودروی سواری پراید، ورود گاردریل را به اتاقک خودرو در پی داشت.

در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ مبنی بر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با گاردریل بزرگراه یادگار امام(ره)، مسیر شمال به جنوب، ورودی امام خمینی(ره) ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۲۰:۰۳ شب گذشته آتش نشانان ایستگاه ۸ را به محل حادثه اعزام کرد.

عباس زحمتکش فرمانده آتش نشانان ایستگاه ۸ با اعلام این خبر گفت: در محل حادثه یک دستگاه خودروی سواری پراید به شدت با گاردریل بزرگراه برخورد کرده بود که همین امر منجر به ورود گادریل به داخل اتاقک خودرو شده و خوشبختانه تک سرنشین آن به صورت معجزه آسایی هیچگونه آسیبی ندیده بود.

وی افزود: نیروهای عملیات با قراردادن علائم هشداردهنده ترافیک محل حادثه را ایمن سازی کردند و با بکارگیری تجهیزات هیدرولیکی، گادریل را که پس از خرد کردن شیشه جلوی خودرو وارد آن شده بود برش داده و به محل امن کنار بزرگراه انتقال دادند.

به گزارش مهر، زحمتکش تصریح کرد: راننده این خودرو پیش از رسیدن آتش نشانان از خودرو خارج شده بود و فقط دچار شوک و استرس ناشی از حادثه شده بود.
وی بیان کرد: آتش نشانان پس از اجرای ایمن سازی های لازم و تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی و پلیس راهور با ارائه تذکرات ایمنی به راننده ماموریت خود را پایان دادند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید