والیبال ایران به کانادا باخت

  • آرشیو
  • چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ ۹:۱۱
    کد خبر :831123
والیبال ایران به کانادا باخت

تیم ملی والیبال ایران پس از دو برد شیرین در سومین بازی خود مقابل کانادا با نتیجه ۳ بر صفر باخت تا نوار پیروزی‌های بلندقامتان در توکیو فطع شود.

تیم های ملی والیبال ایران و کانادا در سومین بازی خود در المپیک توکیو از ساعت ۴:۳۰ دقیقه امروز (چهارشنبه) به مصاف هم رفتند و در نهایت تیم ایران در کمال ناباوری با نتیجه ۳ بر صفر ایران را شکست داد تا نوار پیروزی های تیم کشورمان در المپیک پاره شود. آلکنو در این دیدار تیمش را با ترکیب میلاد عبادی پور، سید محمد موسوی، اصغر مجرد، میثم صالحی، سعید معروف، امیر غفور و مهدی مرندی (لیبرو) به میدان فرستاد.

ست اول: ۲۵ بر ۱۶ به سود کانادا

ملی پوشان والیبال ایران از ابتدای ست نخست بازی ضعیفی از خود نشان دادند و همین موضوع باعث شد کانادا فاصله امتیازی زیادی ایجاد کند و با نتیجه ۶ بر یک از ایران پیش بیفتد. این فاصله امتیازی در ادامه هم بیشتر شد و حتی تعویض های آلکنو هم نتوانست این فاصله امتیازی را کمتر کند.

شاگردان آلکنو در ست اول در دفاع روی تور و دریافت ها و همینطور حمله در حد انتظار ظاهر نشدند و همین موضوع باعث شد تا انتهای ست کانادایی ها اختلاف امتیاز را بیشتر هم کنند. در نهایت این ست را تیم کانادا با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ پیروز شد.

ست دوم؛ ۲۵ بر ۲۰ به سود کانادا

با آغاز ست دوم شاگردان آلکنو بهتر از ست نخست کار را شروع کردند و در دقایقی از این پیکار حتی از کانادا پیش افتادند اما با ادامه بازی تیم ایران بازهم از حریفش عقب ماند و حتی به نتیجه ۱۹ بر ۱۷ هم رسید.

تیم والیبال ایران که نمایشی نا امیدکننده و کاملا دور از انتظار را تا اواخر ست دوم از خود نشان داده در همان امتیاز ۱۷ متوقف شد ولی کانادا به امتیاز ۲۱ رسید.

سرویس های بی نقص کانادایی ها برخلاف دیدارشان مقابل ژاپن و البته دریافت های مسلط این تیم کار را برای سومین برد ایران سخت کرده است.

در نهایت هم کانادا با امتیاز ۲۵ بر ۲۰ در ست دوم‌نیز ایران را شکست داد تا کار ایران برای پیروزی در ایران دیدار سخت شود.

ست سوم؛ ۲۵ بر ۲۲ به سود کانادا

با آغاز ست سوم شاگردان آلکنو بازهم ۲ بر یک عقب افتادند اما با دفاع روی تور مناسب موسوی ایران ۳ بر ۲ پیش افتاد تا شاید در ست سوم‌فرصت جبران فراهم شود.

برتری شاگردان آلکنو دوام نداشت و کانادا ۷ بر ۶ پیش افتاد اما سرویس های خوب معروف ایران را این بار ۸ بر ۷ پیش انداخت.

برتری ایران ادامه پیدا نکرد و این کانادایی‌ها بودند که در اواسط ست سوم بازهم پیش افتادند تا شگفتی این بازی بیشتر از قبل شود.

کانادا که قصد حذف شدن نداشت ۲۰ بر ۱۷ از ایران پیش افتاد تا در آستانه پیروزی مقابل ایران قرار بگیرد.

به گزارش همشهری آنلاین، در نهایت هم کانادا ۲۵ بر ۲۲ مقابل ایران در ست سوم پیروز شد تا نوار پیروزی های ایران در توکیوپاره شود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید