هشدار آمریکا به رژیم صهیونیستی درباره حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران

    کد خبر :864004
هشدار آمریکا به رژیم صهیونیستی درباره حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران

آمریکا ضمن غیر سازنده خواندن حملات رژیم صهیونیستی به تاسیسات هسته‌ای ایران، این اقدامات را عامل تسریع برنامه هسته‌ای تهران دانست.

مقامات آمریکایی به رژیم صهیونیستی هشدار داده اند که هدف قرار دادن دانشمندان هسته‌ای و تاسیسات غنی سازی ایران، تهران را تشویق می‌کند تا برنامه هسته‌ای خود را سرعت بخشد.

مقامات آمریکایی استدلال می‌کنند که با وجود هدف قرار دادن تأسیسات و دانشمندان هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، تهران به دنبال شتاب بخشیدن به برنامه هسته‌ای خود است.

نیویورک تایمز نوشت: مقامات آمریکایی به صهیونیست‌ها هشدار دادند که اگرچه تلاش‌های تل آویو برای کاهش برنامه هسته‌ای ایران ممکن است از نظر تاکتیکی رضایت بخش باشد، اما در نهایت «نتیجه معکوس» دارد.

بر اساس گزارش این روزنامه، مقامات آمریکایی و صهیونیستی اتفاق نظر دارند که توان نظامی و سایبری جمهوری اسلامی ایران در حال افزایش است.

نیویورک تایمز در این گزارش اشاره می‌کند که در کاخ سفید تلاش هایی وجود داشته برای بررسی اینکه آیا نوعی توافق موقت ممکن است برای محدود کردن برنامه هسته‌ای ایران قابل دستیابی باشد یا خیر. همچنین کاهش تحریم های ایران نیز به صورت موقت در دستور کار بوده تا با این کار برای مذاکرات زمان خریداری شود و در عین حال تهدیدهای رژیم صهیونیستی علیه ایران را هم متوقف کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این گزارش پیش از برگزاری مجدد مذاکرات احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ که قرار است ۲۹ نوامبر (۸ آذر) در وین انجام شود ،منتشر شده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید