هاشمی: تا به حال داخل عمارت اقدسیه را ندیده ام

هاشمی تا به حال داخل عمارت اقدسیه را ندیده ام شورای شهر تهران, محسن هاشمی, شهرداری, عمارت اقدسیه, عمارت شهرداران

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: چند باری از جلوی در عمارت اقدسیه رد شده ام اما داخل این خانه را هنوز ندیده ام.

محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران و در حاشیه جلسه علنی امروز شورای شهر تهران درخصوص آخرین وضعیت عمارت اقدسیه یا همان خانه شهرداران تهران گفت: من چند باری از جلوی این خانه عبور کرده ام اما هنوز داخلش را ندیده ام.

وی در پاسخ به این سوال که نظر شما درباره فروش این خانه و همچنین عدم ثبت میراثی آن گفت: من درخصوص این ساختمان اطلاعاتم اندک است و نمی توانم به درستی حرف بزنم.

محسن هاشمی همچنین درباره جلسه امروز هم اندیشی اعضای شورای شهر تهران گفت امروز درخصوص لایحه عوارض و همچنین سقف هایی که برای بخشش دیون تعیین شده بود صحبت ها و اظهار نظرهایی شد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران درخصوص اینکه آیا در این جلسه شهردار تهران هم حضور داشت گفت: نه. شهردار تهران یک هفته در میان در جمع اعضای شورای شهر تهران حاضر می شود تا از موضوعات پیش آمده رفع ابهام کرده و همچنین در خصوص موضوعات آتی هم هم اندیشی کند.

وی همچنین درخصوص توییت یاشار سلطانی و بحث تهانر سه ملک نیز گفت: من از این موضوعات اطلاع خاصی ندارم و اطلاعاتم در این خصوص اندک است.

هاشمی همچنین در پاسخ به سوالی درباره اظهارات فتاح گفت: آن موضوع از نظر من تمام شده است و دیگر در این باره حرفی نخواهم زد.