نکات مهمی برای خرید جهیزیه به صورت اینترنتی و حضوری

نکات مهمی برای خرید جهیزیه به صورت اینترنتی و حضوری

در ایران بعد از عقد زوجین فرآیند خرید جهیزیه شروع می‌شود. در قانون‌ها خرید جهیزیه مانند دیگر هزینه‌ها بر عهده زوج (مرد) بوده ولی در ایران طبق سنت‌های دیرینه خرید برعهده خانواده دختر است.  اما برای به ثمر رسیدن این فرآيند دوست داشتنی هم نیاز به تامین هزینه و وقت کافی برای خرید آن و هم به خرج دادن سلیقه برای تهیه آن است.

به دلیل کمبود وقت ممکن است که تهیه بعضی وسایل را از قلم بیاندازید. بهتر است برای تهیه جهیزیه به چند نکته مهم که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم دقت کنید.

برای خرید جهیزیه تحقیق کنید      

قبل از خرید وسایل ضروری حتما درباره کالا و برندهای مختلف تحقیق کنید. برای مثال از نزدیکان خود که به تازگی کالای مشابه خریداری کرده حتما درباره برند و کیفیت آن اطلاعات بگیرید. و 1 هفته کامل در بازار رفته بدون آنکه جنسی را خریداری کنید فقط نگاه کرده، تا تنوع اجناس در زمان خرید گیج‌تان نکند ، تا بتوانید با دیدی باز به خرید بروید. راه بهتر هم آن است که این گشت‌وگذار را با هزینه کمتر و سریع‌تری در اینترنت انجام دهید. انواع سایت‌‌ها درباره برندهای مختلف مطالبی نوشته‌اند که می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد. حتما در اینترنت هم به خوبی جستجو کنید. فروشگاه انلاین کهیاستور یکی از بهترین سایت‌ها برای کسب اطلاعات از قیمت‌ها و ویژگی‌های محصولات و لوازم جهیزیه است.

لیست تهیه کنید 

برای اینکه تمام جوانب را برای خرید جهیزیه عروس در نظر بگیرید و هنگام خرید دچار بی نظمی و فراموشی نشوید، بهتر است اقلام مورد نیاز را فهرست کرده و بر اساس کاربرد دسته‌بندی کنید. شاید ابتدا این موضوع را به خوبی درک نکنید ولی وقتی یک‌بار به بازار بروید و برگردید متوجه خواهید شد که افسوسی بزرگ خواهید خورد که ای وای! فلان و فلان را فراموش کردیم بررسی کنیم. بنابراین لیست خرید خود را داشته باشید تا بتوانید در هر بازارچه‌ای که می‌گردید همه لوازم آن دسته خاص را جستجو کرده باشید.

خرید اینترنتی جهیزیه   

یکی از راه‌های تحقیق مفید جستجوی اینترنتی برای جهیزیه است زیرا هم تمامی کالاهای به‌روز به طور مداوم در اینترنت به روز می‌شود و امکان مقایسه سریع بین چند برند را به شما داده و به کار ما سرعت می‌بخشد. شاید برخی نسبت به خرید اینترنتی همیشه یک گاردی داشته باشیند و نخواهند به سمت آن بروند ولی این مسیری رو به رشد است و در همه جای دنیا رشد خرید اینترنتی همه را ناچار کرده است که به این مسیر هم فکر کنند چرا که اگر نکات ایمنی خاصی را در نظر بگیرید قطعا خرید اینترنتی جهیزیه خریدی شیرین و امن خواهد بود.

چرا خرید از بانه 

شاید عبارت خرید از بانه و خرید جهیزیه با تخفیف ویژه در بانه به گوش‌تان خورده باشد و حتی شاید در خانواده خود شنیده باشید که جهیزیه را از بانه تهیه کرده‌اند و از ارزان بودن اجناس بانه برای شما تعریف کرده باشند.  چرا این طور است و بانه چه جایی است؟

منطقه آزاد تجاری بانه بدلیل موقعیت خاص جغرافیایی، شاهراه ورود لوازم خانگی بخصوص لوازم صوتی و تصویری به کشور است.از خصوصیت‌های منطقه آزاد تجاری، معافیت پرداخت از مالیات و حق گمرک می‌باشد. از این رو یکی از علل ارزانی کالاها، عدم پرداخت هزینه‌های گمرک و مالیات است.

نکته‌ای که شاید مهم باشد نداشتن گارانتی اجناس است ولی این موضوع دلیل بر این نیست که اجناس تقلبی هستند بلکه تمامی اجناس با ضمانت‌نامه کتبی و رسمی به شما ارائه می‌شود و شما هزینه اضافی بابت گارانتی‌هایی که در شهرهای دیگر بابت اجناس می‌پردازید را متحمل نمی‌شوید. شما می‌توانید لوازم خانگی با قیمت مناسب با ضمانت اصل بودن را از فروشگاه‌ها و حتی فروشگاه‌های اینترنتی دریافت کنید.

خرید اینترنتی جهیزیه از بانه با کهیااستور

کهیا استور از سال 92 شروع به کار کرده است ودر حوزه لوازم خانگی در شهرستان بانه آماده به خدمت‌رسانی است. در سال 96 به عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه سنتی غرب معرفی شده و در حال‌حاضر با استفاده از تکنولوژی‌، به صورت آنلاین آماده به ارائه خدمات است.  شما در سایت کهیا استور می‌توانید خرید ویژه جهیزیه را به بهترین شکل با مقایسه قیمت و کیفیت داشته باشید و با هر خرید یک جایزه دریافت کنید.

با کیفیت و ضمانتی که کهیااستور برای شما فراهم می‌کند شما می‌توانید بدون سفر به بانه، در خانه نشسته و با خیال راحت در بازار بانه به گشت‌وگذار بپردازید. به سهولت کالای موردنیاز خود را پیدا کنید و با قیمت ارزان‌تر از بازار بانه آن را خریداری کنید و در منزل آن را تحویل بگیرید. حتما از خرید جهیزیه با فروشگاه اینترنتی کهیااستور تجربه بسیار خوشایندی خواهید داشت که آن را به سایر دوستان و اقوام خود معرفی خواهید کرد.

نکات مهمی برای خرید جهیزیه به صورت اینترنتی و حضوری