معاون رئیس جمهور: ترمیم کابینه ‌ادامه دارد/ به یاوه‌گویی‌های ترامپ پاسخ قاطع می‌دهیم

معاون رئیس جمهور: ترمیم کابینه ‌ادامه دارد/ به یاوه‌گویی‌های ترامپ پاسخ قاطع می‌دهیم

معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس گفت: دولت به یاوه‌گویی‌های ترامپ و وزیر امور خارجه آمریکا پاسخی کوبنده می‌دهد.

به گزارش تسنیم، حسین‌علی امیری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت آمریکا در روزهای اخیر با سخنان سخیف و بیهوده خود درصدد ایجاد جنگ روانی در ایران است و باید به یاوه‌گویی‌های آن پاسخ دهیم.

وی با تأکید بر اینکه دولت باید به این یاوه‌گویی‌ها پاسخی شفاهی و رسانه‌ای بدهد اذعان کرد: برنامه‌ای عملی باید برای مقابله با تهدیدهای دشمن داشته باشیم.

معاون رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه همکاری و همراهی سران هر سه قوه نظام برای مقابله با این تهدیدات لازم و ضروری است خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین ارکان پیروزی ایران اسلامی‌همراهی و حمایت عموم مردم از نظام است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در جنگ اقتصادی قرار داریم تصریح کرد: آمریکا و صهیونیست با فشارهای اقتصادی این جنگ را به ایران تحمیل می‌کنند.

امیری در ادامه با بیان اینکه ترمیم کابینه هیئت دولت در دستور کار قرار دارد اضافه کرد: جابه‌جایی در برخی منصب‌های دولتی یکی از مهم‌ترین مطالبات مردمی‌است و به‌زودی نتایج تغییرات هیئت دولت برای عموم مردم اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی با اشاره به تغییر رئیس‌کل بانک مرکزی، گفت: این جابه‌جایی برای احترام به خواست مردم انجام شد و جابه‌جایی‌های دیگر در زمان مناسب اعمال می‌شود.