قیمت روز خودرو یکشنبه ۶ بهمن؛ سونامی افزایش قیمت در بازار خودرو

قیمت روز خودرو یکشنبه ۶ بهمن؛ سونامی افزایش قیمت در بازار خودرو ایران خودرو, بازار خودرو

خودرو‌ها در مسابقه گرانی از هم سبقت می‌گیرند. امروز ایران خودرویی‌ها تا چهار میلیون تومان گران شده‌اند و خودرو‌های سایپا تا ۷۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند. از طرف دیگر محصولات کرمان موتور تا پنج میلیون تومان و محصولات مدیران خودرو تا سه میلیون تومان گران‌تر شده‌اند. در چنین روزی پراید صندوق‌دار در بازار با نرخ ۵۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار، ۱۲۰ میلیون تومان قیمت‌دارد.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه ششم بهمن ۹۸

به گزارش فرارو،محصولات ایران خودرو در ادامه روند افزایش قیمت روز‌های گذشته، امروز یک دست سبزپوش به استقبال مشتریانشان آمده‌اند و تا چهار میلیون تومان گران شده‌اند. قیمت روز سمند LX با افزایش یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به مرز ۹۰ میلیون تومان رسیده و سمند EF۷ با افزایش قیمت یک میلیون تومانی، تا نرخ ۱۰۳ میلیون تومان پیشروی کرده است.

پژو ۴۰۵ GLX امروز یک میلیون تومان دیگر گران شده است. طوری که فعالان بازار خودرو در حال حاضر پژو ۴۰۵ GLX بنزینی را ۸۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کنند. این گرانی یک میلیونی باعث شده قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز به ۱۰۶ میلیون تومان برسد. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۷۸ میلیون تومان است و ۲۸ میلیون کمتر از قیمت روز بازار اعلام می‌شود. امروز پژو ۴۰۵ SLX افزایش قیمت بیشتری را تجربه می‌کند. قیمت روز این خودرو یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بیشتر شده و به ۹۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ که دیروز وارد کانال ۱۲۰ میلیونی شده بود، امروز روی این مرز متوقف شده و از معدود محصولات ایران خودرو است که گران‌تر نشده است. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار عقب‌ماندگی خود از رقیبش را جبران کرده و با افزایش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی به ۱۲۰ میلیون تومان رسیده و هم‌رده با پژو ۲۰۶ تیپ ۵ خرید و فروش می‌شود. در این بین پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار ۳۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده و به ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

سهم پژو پارس از افزایش قیمت امروز محصولات ایران خودرو، گرانی یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی است که باعث شده قیمت این محصول در بازار به ۱۰۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برسد. دانگ فنگ H۳۰ امروز دو میلیون تومان گران شده و تا ۱۶۹ میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده است. رانا هم از قاعده افزایش قیمت در بین محصولات ایران خودرو مستثنی نیست و امروز یک میلیون تومان گران شده است. طوری که قیمت روز رانا در حال حاضر به ۹۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. رکورددار افزایش قیمت امروز در بین محصولات ایران خودرو، پژو 2008 است که حدود چهار میلیون تومان گران شده و به مرز 400میلیون تومان رسیده است.

دنا پلاس توربو به پیشروی خود ادامه می‌دهد و بیش از گذشته به کانال ۲۰۰ میلیونی نزدیک شده است. این محصول ایران خودرو امروز دو میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۹۲ میلیون تومان رسیده است. دنا پلاس پا را فراتر گذاشته و امروز دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده است. قیمت روز این محصول ایران خودرو در حال حاضر ۱۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. دنا معمولی هم امروز یک میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده و در بازار ۱۳۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه ششم بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۷۰,۴۰۰,۰۰۰
۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۹۰,۰۰۰,۰۰۰
۸۸,۵۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۲,۰۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۸۵,۰۰۰,۰۰۰
۸۴,۰۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۱۰۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۹۸,۵۰۰,۰۰۰
۹۷,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۱۰۸,۳۰۰,۰۰۰
۱۰۶,۵۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۹۴,۵۰۰,۰۰۰
۹۴,۲۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۹,۵۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۹۵,۵۰۰,۰۰۰
۹۴,۵۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 1
۱۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۹,۰۰۰,۰۰۰
۸۳,۶۲۳,۰۰۰
دنا پلاس تیپ 1
۱۵۹,۵۰۰,۰۰۰
۱۵۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۹۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۳۹,۵۰۰,۰۰۰
۱۳۸,۲۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۷۸,۶۰۰,۰۰۰
۱۷۸,۶۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۶۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۷,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 2008
۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۹۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۹۹۴,۰۰۰

 

قیمت روز خودروهای سایپا در بازار امروز یکشنبه ششم بهمن ۹۸

خودرو‌های سایپا امروز همگام با ایرانخودرویی‌ها روند افزایش قیمت در پیش گرفته‌اند و تا ۷۰۰ هزار تومان گران شده‌اند. از جمله آن‌ها می‌توان به کوییک دنده‌ای اشاره کرد که امروز با افزایش قیمت ۸۰۰ هزار تومانی به نرخ ۸۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. امروز ساینا در بازار ۴۰۰ هزار تومان گران شده و تا ۷۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان پیشروی کرده است. فعالان بازار امروز تیبا ۲ را ۶۰۰ هزار تومان گران‌تر از دیروز قیمت‌گذاری می‌کنند و با نرخ ۷۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان می‌فروشند. تیبا صندوق‌دار از روند افزایش قیمت خودرو‌های سایپا مستثنی نیست و حدود ۴۰۰ هزار تومان گران شده است. قیمت روز تیبا صندوق‌دار در بازار ۶۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود.

قیمت روز پراید در بازار امروز یکشنبه ششم بهمن ۹۸

پراید از فرصت افزایش قیمت در بازار خودرو استفاده کرده و بیشترین گرانی را در بین خودرو‌های سایپا به نام خود ثبت کرده است. پراید هاچ‌بک امروز ۷۰۰ هزار تومان گران شده و به ۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. این خودرو سایپا در یک قدمی کانال ۶۰ میلیونی قرار دارد. کانالی که پیش از این توسط پراید وانت فتح شده بود. پراید وانت امروز در ادامه روند افزایش قیمت روز‌های گذشته حدود ۵۰۰ هزار تومان گران شده و به ۶۳ میلیون تومان رسیده است. پراید صندوق‌دار یا همان سایپا ۱۳۱ هم در بازار امروز افزایش قیمت ۷۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته و حدود ۵۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

قیمت روز محصولات سایپا امروز یکشنبه ششم بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۵۹,۵۰۰,۰۰۰
۵۸,۸۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۵۴,۷۰۰,۰۰۰
۵۴,۰۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۶۳,۰۰۰,۰۰۰
۶۲,۵۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۶۵,۴۰۰,۰۰۰
۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۷۱,۴۰۰,۰۰۰
۷۰,۸۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۷۱,۸۰۰,۰۰۰
۷۱,۴۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۸۰,۷۰۰,۰۰۰
۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز یکشنبه ششم بهمن ۹۸

محصولات کرمان‌موتور از افزایش قیمت امروز در بازار خودرو مستثنی نیستند. سرآمد آن‌ها جک S۳ است که در یک روز پنج میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۲۳۰ میلیون تومان رسیده است. حالا نرخ مصوب کارخانه و بازار برای این محصول فاصله معناداری گرفته. چراکه کرمان موتور قیمت این خودرو را در طرح‌های فروش ۲۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. جک S۵ امروز یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده و به ۳۱۲ میلیون تومان رسیده است. قیمت مصول کارخانه برای این محصول ۳۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام می‌شود. جک J۴ هم امروز افزایش قیمت یک میلیون تومانی را در کارنامه خود ثبت کرده و در بازار ۱۶۳ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب کارخانه برای جک J۴ حدود ۱۵۶ میلیون تومان است.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز یکشنبه ششم بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
 ۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۲۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۷,۵۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۳۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۳۱۰,۵۰۰,۰۰۰
۳۰۷,۵۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز یکشنبه ششم بهمن ۹۸

کولاک قیمت‌ها در بازار خودرو، محصولات مدیران خودرو را از خواب زمستانی بیدار کرده و بعد از چند روز ثبات، شاهد افزایش قیمت در بین این محصولات هستیم. طوری که امروز MVM ۳۱۵ هاچ‌بک حدود دو میلیون تومان گران شده و به ۱۴۵ میلیون تومان رسیده است. این افزایش قیمت باعث شده اختلاف بازار و کارخانه بیشتر شود. چراکه مدیران خودرو قیمت مصوب MVM ۳۱۵ را ۱۴۰ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. این افزایش قیمت دو میلیونی قیمت MVM X۲۲ را به ۱۷۷ میلیون تومان رسانده و شاهد اختلاف پنج میلیون بین نرخ بازار و کارخانه برای این محصول هستیم. MVM X۲۲ اتوماتیک هم شرایط مشابهی دارد و افزایش قیمت دو میلیونی را در کارنامه خود ثبت کرده است. با این وجود این محصول همچنان ارزان‌تر از نرخ مصوب ۲۰۳ میلیونی در بازار خرید و فروش می‌شود. امروز MVM X۳۳ بیشترین افزایش قیمت را در بین محصولات مدیران خودرو به نام خود ثبت کرده و سه میلیون تومان گران شده است. این موضوع باعث شده قیمت روز بازار از نرخ مصوب کارخانه پیشی بگیرد. چراکه مدیران خودرو در طرح‌های فروش قیمت MVM X۳۳ را ۲۴۸ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. قیمت روز این محصول در حال حاضر ۲۴۹ میلیون تومان است.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز یکشنبه ششم بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت دیروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۷۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
۲۰۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۳,۵۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
۲۴۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۴۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۴۷,۸۰۰,۰۰۰