قتل زن فقیر در دعوا به ‌خاطر رابطه نامشروع

    کد خبر :768302
قتل زن فقیر در دعوا به ‌خاطر رابطه نامشروع

مدتی قبل مردی باغدار در شهرری به مأموران گفت چوپانش جسد یک زن را پیدا کرده است.

او در توضیح آنچه دیده بود، گفت: من باغدار هستم و چندین رأس گوسفند نیز دارم. چوپانم گوسفندها را برای چرا برده بود که به من گفت جسد یک زن را در کانال آب پیدا کرده است. من خودم را به محل رساندم و جسد زن جوان را دیدم که کنار کانال بود و پتویی هم روی آن انداخته بودند. همان موقع با پلیس تماس گرفتم.

وقتی مأموران در محل حاضر شدند و جسد زن جوان را مشاهده کردند، در بررسی‌های اولیه پی بردند این زن در همان حوالی زندگی می‌کرده و مدارک همراهش نشان داد پریا نام دارد.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی و انجام آزمایش‌های لازم اعلام شد این زن خفه شده و به قتل رسیده است. درحالی‌که مأموران به دنبال عامل یا عاملان قتل بودند، متوجه شدند این زن دختری به نام ساناز داشت که او را به خانواده‌ای سپرده است. زوجی که ساناز را به سرپرستی قبول کرده بودند شناسایی شدند. آنها در بازجویی‌ها به مأموران گفتند پریا به ‌دلیل فقر شدید بچه‌اش را به آنها سپرد.
پدرخوانده ساناز گفت: پریا را مدت‌ها بود که می‌شناختم. او از ابتدا هم زن مرفهی نبود اما بعد از مرگ شوهرش دچار فقر مطلق شد و وضعیت زندگی او خیلی بد شد. او و ساناز تنها شده بودند و در یک ساختمان متروکه زندگی می‌کردند. یک روز وقتی پریا حالش خیلی بد بود و از شدت فقر دیگر نمی‌توانست کاری بکند بچه‌اش را پیش من و همسرم آورد و گفت شما از این بچه نگهداری کنید. ما از وضعیتی که این بچه دچارش بود خیلی ناراحت بودیم، به همین خاطر قبول کردیم ساناز را بزرگ کنیم. او را مانند بچه خودمان تروخشک می‌کنیم و در حد توان‌مان برایش زندگی خوبی درست کرده‌ایم. ساناز با ما زندگی خوبی دارد، پریا هم هیچ ‌وقت به دیدنش نیامد و ما نمی‌دانیم چرا او کشته شده است.

درحالی‌که راز مرگ پریا همچنان در ابهام بود و هیچ ردی از عاملان قتل او به دست نیامده بود، جوانی به نام احمد به اتهام سرقت موتورسیکلت بازداشت شد. احمد در بازجویی‌ها از راز قتل پریا پرده برداشت و گفت: من به همراه چهار نفر دیگر از اقوامم که پاکستانی هستند پریا را کشتیم. قرار بود در قبال پرداخت 50 هزار تومان با او رابطه نامشروع داشته باشیم، یکی از اقوامم به نام سعید با پریا درگیر شد و در این درگیری ما پریا را به قتل رساندیم و فرار کردیم.

مأموران سعید، احمد و محمود را که در قتل دست داشتند، بازداشت کردند؛ اما دو متهم دیگر این پرونده همچنان فراری بودند. وقتی سه متهم درباره قتل بازجویی شدند، هرکدام قتل را گردن دیگری انداختند و در نهایت مدعی شدند دو متهم فراری عامل جنایت هستند.

به گزارش شرق، به این ترتیب با توجه به دستگیرنشدن دو متهم دیگر کیفرخواست علیه سه نفر از آنها صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. این متهمان بعد از تعیین شعبه به‌زودی پای میز محاکمه می‌روند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید