قاتل خاموش جان ۶ نفر را گرفت/ از مسمومیت ۸۵ نفر در تالار عروسی تا خواب ابدی زوج جوان

قاتل خاموش جان ۶ نفر را گرفت/ از مسمومیت ۸۵ نفر در تالار عروسی تا خواب ابدی زوج جوان

۶ نفر در چهار حادثه جداگانه بر اثر گازگرفتگی جان خود را از دست دادند.

یک مادر و فرزند، جوانی 25 ساله، یک زوج جوان و مردی 63 ساله بر اثر گازگرفتگی به کام مرگ فرورفتند.

در یکی از این حوادث، به دنبال اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر فوت مشکوک در منزلی واقع در منطقه حصار امیر پاکدشت، بلافاصله مأموران انتظامی‌و عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

در بررسی‌های مأموران مشخص شد زنی 18 ساله به همراه پسر یک ساله‌اش در منزل مسکونی حضور داشته و به علت انتشار گاز مونوکسید کربن ناشی از دودکش و استنشاق گاز سمی‌دچار مسمومیت شده که متأسفانه در این حادثه مادر و فرزند جان خود را از دست دادند.

در حادثه‌ای دیگر، در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر وقوع گازگرفتگی در منزل مسکونی در یکی از محلات شهر همدان، مأموران انتظامی‌و امدادی به محل اعزام شدند.

در تحقیقات مشخص شد، جوانی 25 ساله دچار مسمومیت از نوع گازگرفتگی ناشی از شعله گاز موجود در داخل اتاق خواب شده و به کام مرگ فرورفته است.

سومین حادثه مربوط به اعلام گازگرفتگی در یک تالار عروسی در شهر سلماس بود که بر اثر این حادثه 85 نفر به دلیل نشت گاز در تالار مسموم و به کمک نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند.

در حادثه بعدی یک زوج جوان در منزلی واقع در یکی از مناطق شهر سبزوار در حال استراحت در منزل خود بودند که به دلیل سهل‌انگاری در نصب غیر استاندارد لوله‌های بخاری دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست دادند.

مردی 64 ساله نیز در حادثه‌ دیگری در شهرستان فردیس به علت نشت گاز از پیک‌نیک مسموم و جان خود را از دست داده است.

منبع: تسنیم