فروش هنگفت کپی خودرو بتمن/یک کپی 399 هزاردلاری

    کد خبر :907285
فروش هنگفت کپی خودرو بتمن/یک کپی 399 هزاردلاری

تامبلری که اولین بار در فیلم بتمن ۲۰۰۵ حضور یافت یکی از مشهورترین خودروهای بتمن در تاریخ بوده است. این خودرو همچنین علاقه‌مندان زیادی در سراسر دنیا دارد و کپی‌های زیادی از روی آن ساخته شده است.

بازتاب-یکی از این کپی‌ها هم‌اکنون برای فروش آماده شده است. خودروی موردبحث که مشاهده می‌کنید هم‌اکنون در قزاقستان حضور دارد. در شرایط فروش تامبلر موردبحث اشاره‌ای به جزئیات فرایند تولید نشده است و همچنین مشخص نیست این خودرو بر اساس محصولات روز دنیا شکل گرفته است یا اینکه مالک از صفر آن را طراحی کرده است. به‌هرحال خودروی موردبحث با ظاهر وحشیانه خود دلربایی می‌کند.

فروش هنگفت کپی خودرو بتمن/یک کپی 399 هزاردلاری

درست همانند تامبلر بتمن، این کمپی از دو چرخ در جلو و چهار چرخ در عقب سود می‌برد. لاستیک‌های جلو از نوع میکی تامپسون هستند درحالی‌که لاستیک‌های عقب از نوع آفرود به نظر می‌رسند. بدنه متمایز این خودروی مرموز نیز به رنگ مشکی مات درآمده است تا ابهت دو چندانی را به رامبلر غیرواقعی ببخشد.

احتمالاً بدنه این خودرو تماما توسط دست ساخته شده است و طراح و سازنده کار خود را به خوبی انجام داده‌اند تا محصول نهایی شبیه تامبلر بتمن باشد. قطعاً برخی قطعات این خودرو به اندازه بتموبیل گیرا و دقیق نیستند اما تولید این پانل‌ها مخصوصاً با دست کار آسانی نخواهد بود. با نگاهی به کابین شاهد داشبورد ساده با دو نمایشگر بجای آینه‌های جانبی و نمایشگر سوم به عنوان دوربین دنده‌عقب خواهید بود. همچنین برخی نشانگرها و سوئیچ‌های ساده برای کنترل خودرو بکار رفته‌اند و حتی سیستم پایش فشار باد لاستیک‌ها نیز وجود دارد.

فروش هنگفت کپی خودرو بتمن/یک کپی 399 هزاردلاری

در بطن این خودرو پیشرانه ۸ سیلندر تنفس طبیعی تویوتا و گیربکس اتوماتیکی قرار گرفته است که نیرو را به تمامی چرخ ها می‌فرستد. ما نمی‌دانیم قدرت و پرفورمنس این خودرو چگونه است اما با توجه به ابعاد بزرگ و وزن زیاد، انتظار سرعت و شتاب بالایی را نداریم. شایان ذکر است این کپی نسبتاً دقیق از تامبلر بتمن با قیمت قابل‌توجه ۳۹۹ هزار دلاری در دسترس است.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید