عذرخواهی شورای شهری‌ها از مردم تهران

    کد خبر :717714

زهرا نژادبهرام عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در گفت‌وگو با فارس، درباره لغو طرح ترافیک در پایتخت و اظهارنظرهای ضد و نقیض مسؤولان در این زمینه،‌ اظهار داشت: کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران پیشنهادی را تحت عنوان طرح ترافیک کرونایی تهیه کرد که این طرح متفاوت از طرح ترافیک قبلی بود و به تأیید شورای عالی ترافیک تهران، پلیس راهور و ستاد مقابله با کرونای تهران رسید.

وی افزود: طرح ترافیک کرونایی به تصویب استاندار تهران نیز رسید و قرار شد زمان اجرای آن توسط استاندار نیز تأیید شود و نظر آنها در این زمینه نیز اعمال شده باشد ولی علیرغم تأیید استانداری و موافقت بر سر اجرای طرح ترافیک از امروز ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد که طرح ترافیک در پایتخت تا اطلاع ثانوی لغو است.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران ادامه داد: به نظر می‌رسد سو تفاهم در خصوص بسته طرح ترافیک کرونایی و طرح ترافیک پیشین ایجاد شده که یقینا با بررسی مشترک از سوی ستاد ملی کرونا به جمع بندی مشترک می‌رسد.

نژادبهرام با اشاره به اینکه کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران ابداع‌کننده طرح ویژه کرونایی است،‌گفت: از این کمیسیون درخواست کرده‌ام که طرح را به ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه دهند و به صورت کامل اعلام کنند که این طرح متفاوت از طرح قبلی است و ظرفیت‌های خاصی دارد.

این عضو شورای شهر تهران بیان داشت: اظهارنظرهای ضد و نقیض در اعلام لغو یا اجرای طرح ترافیک سبب سردرگمی شهروندان شده است، گفت: در حال حاضر به دلیل این سردرگمی از مردم تهران عذرخواهی می‌کنیم.

وی گفت: ستاد مقابله با کرونای تهران شورای ترافیک تهران، استانداری و شهرداری جهت اجرای طرح ترافیک کرونایی به جمع‌بندی رسیده‌اند ولی چون این طرح برای ستاد ملی کرونا محرز نشده بود، اجرای آن لغو شده است.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران تأکید کرد:‌سلامت شهروندان اولویت اصلی مدیریت شهری در پایتخت است. همچنین رابط بین مدیریت شهری و ستاد ملی مقابله با کرونا، ستاد ملی با کرونای تهران است و ما گمان کردیم که این مسأله و مشکل مرتفع شده است.

نژادبهرام خاطرنشان کرد: تنها راه برون‌رفت از مشکل ترافیک ایجاد شده در پایتخت اجرای طرح ترافیک کرونایی است و مدیریت شهری به هیچ عنوان تمایل ندارد که اگر ستاد ملی مقابله با کرونا با اجرای طرح مخالف بود، آن را اجرا کند.

وی بیان داشت: مدیریت شهری بر اساس پروتکل‌های ملی ستاد کرونا تصمیم نهایی را اتخاذ می‌کند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید