شروع جشنواره عید فطر کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین

شروع جشنواره عید فطر کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین

شاید کمتر کسی را سراغ داشته باشیم که اسم کلینیک تخصصی پوست و مو ( ایران نوین ) را نشنیده باشد. دراین کلینیک، شما بدون کمترین نگرانی چهره زیباتری هدیه می‌گیرید. در ایران نوین کلیه امور مربوط به پوست،مو و زیباسازی بینی با مدرن ترین تجهیزات پزشکی انجام می‌شود.
در این ایام که مصادف است با روزهای پایانی ماه مبارک رمضان، کلینیک ایران نوین جشنواره عید سعید فطر را برای قدردانی از همراهان همیشگی خود برپا کرده است.ایران نوین در این جشنواره که از تاریخ 21 الی 26 خردادماه در جریان است، برای مشتریان خود هدایایی را در نظر گرفته است که مراجعه کنندگان با استفاده ازخدمات این مرکز در این روزها کارت‌‌‌های هدیه جشنواره را دریافت می‌کنند.

شروع جشنواره عید فطر کلینیک تخصصی پوست و مو ایران نوین
کارت‌‌‌های هدیه جشنواره عید سعید فطر که برای استفاده در کلینیک تخصصی پوست و مو (ایران نوین) تدارک دیده شده است شامل 3 عدد کارت هدیه یکصد هزار تومانی برای استفاده ازخدمات کاشت مو(24 ماه ضمانت )، 3 عدد کارت هدیه یکصد هزار تومانی برای کاشت ابرو ( تخصصی ) و 1 عدد کارت هدیه یکصد هزار تومانی برای تقویت مو می‌باشد.
در کلینیک زیبایی ایران نوین مجموعه ای از بهترین متخصصین کاشت مو و زیبایی پوست و همچنین بزرگترین جراحان زیبایی گردآمده اند تا از بین روش‌‌‌های استاندارد و پیشرفته، بهترین انتخاب پزشکی را برای مراجعه کنندگان انجام دهند. لازم به ذکر است، ورزشکاران و هنرمندان بزرگ کشورمان نیز این حس خوب را در کلینیک زیبایی ایران نوین تجربه کرده اند. شما می‌توانید با تماسی کوتاه با کلینیک تخصصی کاشت موی ایران نوین ازکارشناسان این مرکز مشاوره بگیرید.