شاسی بلند مرسدس بنز G کلاس با تیونینگ آفرود برابوس

  • خودرو
  • سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴
    کد خبر :638494

برابوس بسته‌ی تقویتی خود برای جدیدترین نسل مرسدس بنز جی‌کلاس را رونمایی کرد.

 

برابوس بسته‌ی تقویتی جدیدی برای افزایش قابلیت‌های آفرودی مرسدس بنز جی‌کلاس معرفی کرده است که ادونچر (Advanture) نام دارد. این بسته افزایش ارتفاع و تقویت موتور مرسدس جی‌کلاس را شامل می‌شود و برای مدل G 350d در نظر گرفته شده است. برابوس مثل همیشه اول هواکش‌های بزرگ و سپس محافظ جلو و وینچ را نصب کرده است. سینی محافظ زیر و کاپوت این مدل به‌طور کامل از فیبرکربن ساخته شده‌ و با رنگ مات روکش شده‌اند.

شاسی بلند مرسدس بنز G کلاس با تیونینگ آفرود برابوس

از دیگر بخش‌های خارجی این جی‌کلاس برابوس باید به بادگیرهای روی سقف مجهز به چراغ‌های اضافی اشاره کرد که وضعیت جریان باد روی باربند را بهبود می‌بخشد و چراغ‌ها نیز نور زیادی برای استفاده در مسیرهای تاریک دارند. حتی روی باربند نیز صفحه‌ای قرار داده‌شده تا عبور باد را بهبود ببخشد. گِل‌گیرهای این مدل نیز پهن‌تر هستند که عرض خودرو را در‌مقایسه‌با نسخه‌ی استاندارد جی‌کلاس ۱۰ سانتی‌متر افزایش داده‌اند. این گِل‌گیرهای پهن پذیرای رینگ‌های ۲۰ اینچی R برابوس هستند. با بازکردن دستگیره‌ی درها نیز چراغ‌های یکپارچه‌ و هم‌زمان چراغ‌هایی با لوگو برابوس در اطراف خودرو روشن می‌شوند.

 

شاسی بلند مرسدس بنز G کلاس با تیونینگ آفرود برابوس

 

به‌لطف فنرهای سفارشی تنظیم‌شونده‌ی برابوس ادونچر، ارتفاع این مدل از جی‌کلاس ۴۰ میلی‌متر بیشتر از قبل شده است و این باعث شده توانایی خودرو در مسیرهای آفرود بهتر باشد. برابوس با ارتقای ECU در این خودرو می‌تواند قدرت پیشرانه‌ی سه‌لیتری ۶ سیلندر خطی را ۴۳ اسب‌بخار و گشتاورش را نیز ۶۰ نیوتن‌متر افزایش دهد.

 

برای این کار کیت ECO PowerXtra D35 روی پیشرانه‌ی توربودیزل G 350d نصب می‌شود که درنهایت، قدرت موتور را به ۳۲۶ اسب‌بخار و گشتاور را به ۶۹۰ نیوتن‌متر می‌رساند. با این مشخصات، G 350d می‌تواند در ۷/۲ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر‌بر‌ساعت برسد و حداکثر سرعت آن ۲۰۲ کیلومتر‌بر‌ساعت است. تیونر همچنین سیستم اگزوز اسپرتی روی این جی‌کلاس نصب کرده که کاملا از جنس فولاد ضدزنگ ساخته شده است. این سیستم اگزوز خروجی‌های دوتایی در دو سمت خودرو دارد.

 

در بخش کابین جی‌کلاس جدید برابوس نیز باید به تودوزی جدید برای صندلی‌ها و رودری‌ها و سقف اشاره کرد. چرم‌ها نیز در قسمت‌های مختلف به‌گونه‌ای دوخته شده تا با ایجاد تضاد رنگی، به زیبایی هر‌چه‌بیشتر کابین کمک کند. درانتها نیز باید به بخش‌های آلومینیومی کابین مانند پدال‌ها و قفل درها و پدال‌های تعویض دنده در پشت فرمان اشاره کرد که تکمیل‌کننده‌ی نمای داخلی جی‌کلاس برابوس هستند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید