سفر ناگهانی رحمانی فضلی به قم و دیدار با مراجع تقلید

    کد خبر :792497

وزیر کشور روز پنجشنبه در سفر به شهر مقدس قم با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت و گو کرد.

امروز در روز عید مبارک مبعث عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در ابتدای ورود به قم ضمن زیارت بارگاه ملکوتی حضرت معصومه(س) با آیت الله سید محمد سعیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قم دیدار کرد.

وی در ادامه با حضور در دفتر حضرات آیات ناصر مکارم شیرازی و حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.

دیدار و گفت و گو با آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید از دیگر برنامه های سفر وزیر کشور به قم بود.

وزیر کشور در ادامه سفر خود به قم با آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید دیدار و گفت و گو کرد.

بهرام سرمست استاندار قم‌ و حجت الاسلام نمازی مشاور امور روحانیت وزیر کشور، رحمانی فضلی را در این دیدارها همراهی کردند.

سفر وزیر کشور به قم بدون اطلاع قبلی و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

رحمانی فضلی در ادامه سفر به قم عصر امروز در آیین افتتاح طرح های عمرانی شهرداری قم سخنرانی خواهد کرد.

سفر ناگهانی رحمانی فضلی به قم و دیدار با مراجع تقلید

امید است که سال 1400 سال گشایش برای ملت ایران باشد

همچنین ایسنا نوشت؛عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه در دیدار با آیت الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)، با اشاره به چالش مهم مشکلات معیشتی در ایران امروز، اظهارکرد: در این وضعیت علما و روحانیان در تبیین مسائل و آرامش بخشی به جامعه نقش موثری دارند.

وی افزود: گرانی معضلات زیادی برای مردم به وجود آورده است و باید با متخلفان در این حوزه برخوردهای جدی صورت بگیرد.سال ۱۴۰۰ امید می رود سال گشایش برای ملت ایران باشد و در این بین دعا نیز می تواند ملت ایران را در برابر مشکلات یاری کند.

وی در ادامه ابراز داشت: حدود ۲۰ کشور دنیا بصورت محدود واکسیناسیون بیماری کرونا را آغاز کرده اند و همین روال در کشور ما نیز در حال انجام است. در برهه ای از امسال تعداد فوتی های کرونایی در کشور به ۵۰۰ تن در روز رسیده بود اما در حال حاضر با افزایش تجربه، تجیهزات و امکانات مراکز درمانی وضعیت نسبت به گذشته مطلوب تر است.

وزیر کشور ادامه داد: مقام معظم رهبری جلودار مسوولان کشور در مبارزه با کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی هستند و توجه زیادی بر کاهش آثار این ویروس در جامعه دارند. خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته، وضعیت قم و رعایت پروتکل های بهداشتی در بین مردم این استان مطلوب است.

رحمانی فضلی اضافه کرد: مردم به حرم اهل بیت(س) به عنوان مامن و پناهگاه توجه دارند و حضور زائران در این اماکن متبرک با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام می گیرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید