سرمای زیر صفر درجه در تهران / آلودگی هوای تهران و چندکلان شهر

    کد خبر :768687
سرمای زیر صفر درجه در تهران / آلودگی هوای تهران و چندکلان شهر

محمد اصغری در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: در دو روز آینده در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان، بارش برف و باران و در خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی و ارتفاعات استان‌های واقع در دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز شرقی، برف و مه آلودگی پیش بینی می‌شود.

معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: از اواخر وقت شنبه بارش در استان‌های واقع در سواحل خزر کاسته می‌شود.

وی با بیان اینکه یکشنبه و دوشنبه در اغلب نقاط کشور جو آرام است، اظهار کرد: روز‌های جمعه و شنبه پیش رو غرب دریای خزر مواج است.

اصغری بیان کرد: از امروز تا دوشنبه با توجه به سکون نسبی جو و پایداری هوا غلظت آلاینده‌های جوی در کلان شهر‌ها و شهر‌های صنعتی به ویژه تهران، اراک، کرج و اصفهان پیش بینی می‌شود.

معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه در اغلب نقاط کشور از امروز تا دوشنبه ماندگاری هوای سرد داریم، افزود: از یک شنبه هفته آینده به تدریج سامانه بارشی از سمت غرب وارد کشور می‌شود و غرب و شمال غرب را در بر می‌گیرد.

وی در تشریح وضعیت جوی پایتخت‌گفت: آسمان‌تهران فردا صاف تا کمی ابری پیش بینی می‌شود بیشنه و کمینه دما فردا در تهران ۹ و یک درجه زیر صفر خواهد بود.

به گزارش دانشجو، معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: روز آینده بندرعباس با بیشینه دمای ۲۷ درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای ۶ درجه زیر صفر سردترین مرکز استان خواهد بود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید