سبایوس: از حضور در آرسنال احساس غرور می‌کنم

سبایوس: از حضور در آرسنال احساس غرور می‌کنم

 دنی سبایوس که فصل گذشته با قراردادی قرضی به تیم آرسنال پیوسته بود با رضایت باشگاه رئال مادرید برای یک فصل دیگر در این تیم ماندنی شد.

دنی سبایوس گفت: “من بسیار خوشحالم که به آرسنال بازگشتم و فصل گذشته اوقات خوبی در این تیم سپری کردم و اینجا احساس می کنم بازیکنی مهم هستم. درست است که من گزینه های دیگری مانند ماندن در رئال مادرید و بازگشت به لیگ اسپانیا را پیش رو داشتم، اما من سال گذشته و قبل از فینال جام حذفی با میکل آرتتا صحبت کردم و به او گفتم که می خواهم در آرسنال بمانم و عناوین زیادی کسب کنم. من واقعا از آنچه میکل آرتتا از زمان ورود به این باشگاه بنا کرده بسیار راضی بودم. فصل گذشته روزهای خوبی را در آرسنال گذراندم و هرگز تردیدی در ذهن برای بازگشت نداشتم. من فکر می کنم همه در فصل گذشته دیده اند که از لحظه ورود به کامل این باشگاه همیشه با 100 درصد توان در داخل و خارج از زمین تلاش کرده و خودم را وقف کردم.

به گزارش ایلنا،هواداران با نیز نشان دادن عشق فراوان به من این روند را جبران کردند. وقتی در خانه بودم آنها به من پیام می دادند که بازگرد و می گفتند تیم به من احتیاج دارند. فکر می کنم هواداران از بازگشتم به اندازه خودم خوشحال خواهند شد و مطمئن هستم فصل خوبی را در پیش داریم. وقتی سرمربی، باشگاه، بازیکنان و همه از شما می خواهند یک سال دیگر بمانید می فهمید که آنها شما را یک هم تیمی و بازیکن خوب می دانند. من احساس غرور می کنم که باشگاه، آرتتا و از همه مهمتر هواداران می خواستند من بمانم و به همین دلیل یک لحظه هم شک نکردم.”