«ریست» سیاه و سفید در «فجر۳۸» اکران می‌شود

«ریست» سیاه و سفید در «فجر۳۸» اکران می‌شود جشنواره فیلم فجر, فیلم سینمایی, ریست

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ریست» از نمایش این فیلم به صورت سیاه و سفید در جشنواره فیلم فجر نمایش داده می‌شود.

 

سید امیر سیدزاده تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ریست» از فیلم‌های راه‌یافته به بخش «نگاه نو» سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر درباره این فیلم سینمایی گفت: «ریست» به کارگردانی محمدرضا لطفی در حال تکمیل مراحل فنی است، موسیقی این فیلم توسط حمیدرضا یراقچیان و صداگذاری آن توسط حسین قورچیان به پایان رسیده است.

 

وی بیان کرد: البته این فیلم یک سری ویژوآل افکت دارد که در حال حاضر توسط شرکت مربوطه در مشهد در حال ساخت است. بخشی از ین پروژه نیز در پراگ انجام شده که این بخش نیز به پایان رسیده است.

 

این تهیه‌کننده سینما با بیان اینکه تنها رنگ فیلم مانده است توضیح داد: تصمیم گرفتیم این فیلم را در جشنواره فیلم فجر به صورت سیاه و سفید نمایش دهیم و بعد از دریافت بازخورد از سوی مخاطبان جشنواره، تصمیم بگیریم که این اثر را چگونه ارایه کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه به زودی نسخه دی‌سی‌پی فیلم در لابراتوآر آریا آماده می‌شود، توضیح داد: البته نام این فیلم نیز تا قبل از جشنواره فیلم فجر تغییر می‌کند که به زودی نام آن را اعلام می‌کنیم.

 

به گزارش مهر ،سیدزاده بیان کرد: این فیلم کنکاش و واکاوی درون آدم‌ها است، در واقع همه آدم‌ها یک درون و یک بیرون دارند و در این فیلم درون آدم‌ها توسط دوربین‌های مخفی روایت می‌شود.

 

در خلاصه داستان رسمی این فیلم آمده است: «احساس می‌کنم دیوونه شدم… یه جورایی به تمام دوربین‌های مداربسته که دارن آدم رو کنترل می‌کنن حساسیت پیدا کردم … اونقدر توی این ماجرا غرق شدم که احساس می‌کنم پشت همه این دوربینا یه نفره … یه نفر که چهار چشمی داره منو نگاه می‌کنه!»

 

در این فیلم بازیگرانی چون رضا بهبودی، سودابه بیضایی، محمد صدیقی مهر، حامد رحیمی نصر، پریسا محمدی و رقیه افشین پور حضور دارند.