روایت «نماگرد» از جوگیری‌ها برای ثبت رکوردهای گینس

روایت «نماگرد» از جوگیری ها برای ثبت رکوردهای گینس

«نماگرد» این هفته با موضوع جوگیر شدن مردم و حرکات عجیبی که برای ثبت در گینس از آنها سر می‌زند، روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر، سجاد گودرزی تهیه کننده «نماگرد» درباره موضوع این قسمت از برنامه گفت: در این قسمت به علایم و دلایل جوگیری می‌پردازیم و بررسی می‌کنیم که چه مواردی باعث به وجود آمدن این خصیصه در انسان‌ها می‌شود که یکی از آنها غرور است.

وی افزود: این هفته تصاویری با موضوع جوگیری و غرور پخش می‌کنیم. پربیننده‌‌‌های فضای مجازی هم با همین موضوع انتخاب شده است و نشان می‌دهد یکی از دلایل جوگیری مردم، رکورد زدن در گینس و ثبت اقدامات عجیب و غریبشان است.

گودرزی ادامه داد: برای دریافت تصاویر بیشتر و پوشش دادن کل کشور، ما نماینده هایی از شهرستان‌‌‌های مختلف داریم که بهترین مطالب و عکس و فیلم‌‌‌های خود را برای ما می‌فرستند و حتی گاهی از آنها دعوت می‌شود که روی آنتن بیایند و درباره فعالیت هایشان بگویند.

تهیه کننده «نماگرد» یادآور شد: نوستالژی این هفته مجموعه طنز «مرد هزار چهره» ساخته شده در سال ۸۷ با موضوع جوگیر شدن است که بخش هایی از آن برای پخش در نظر گرفته شده است.

به گفته وی، بخش هایی از مستند «اشباح بیابان» به عنوان اثر پربیننده شبکه مستند و فیلم ١٠٠ ثانیه ای «قاب» این جمعه در برنامه روی آنتن می‌رود.

«نماگرد» جمعه ۱۶ تیر ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه مستند سیما روی آنتن می‌رود و شنبه ۱۷ تیر ساعت ۱۱ بازپخش می‌شود.