رسیدگی قاطعانه به پرونده اغتشاشگران

    کد خبر :946553

شورای وحدت نیروهای انقلاب با انتشار بیانیه‌ای در خصوص اغتشاشات اخیر بر ضرورت ظرفیت‌سازی برای مشارکت سازنده اقشار مختلف جامعه و جریان‌های سیاسی به خصوص احزاب کشور درحوزه‌های مختلف حکمرانی تاکید کرد و بیان نظرات، مطالبات و اعتراضات در چارچوب‌های قانونی را موضوع مهم برشمرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

مردم انقلابی و قهرمان ایران دشمنان زخم خورده انقلاب اسلامی، یک‌بار دیگر آزموده‌های مکرر شکست خورده خود را در معرض آزمایش قرار دادند. رئیس‌جمهور علیل و عقب‌افتاده آمریکا بی‌توجه به تجارب سلف خود در آغاز فتنه اخیر و با حمایت از اغتشاشات، وقیحانه اظهار داشت که پول بیشتری در اختیار هنجارشکنان قرار خواهد داد.

برخی از کشورهای اروپایی که سیاست خارجی خود را در پایان جنگ سرد به آمریکا سپرده‌اند، پس از تجربه شکست‌خورده حمایت‌های مالی و تسهیل اعزام طراحان اغتشاش پس از ۴۰ سال هنوز نیاموختند که سیاست زورمدارانه و مداخله‌جویانه آنان بر علیه نظام اسلامی همواره موجب استحکام، پایداری و قدرتمندی ایران شده است.

ملک‌الشعرای بهار چه زیبا سروده است که پایداری و استقامت میخ سزد ار عبرت بشر گردد هر چه کوبند بیش بر سر او پایداریش بیشتر گردد؛ البته جمهوری اسلامی با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند خود دیگر فقط در کمین بازی‌های تبار صهیون در آمریکا، کانادا، اسرائیل و اروپا ننشسته؛ بلکه تدابیر پیشگیرانه و عنداللزوم پیش‌دستانه را در دستور کار خود دارد.

مردم و جوانان عزیز ما می‌دانند بساط هنجارشکنی‌های اخیر که آرامش و امنیت باورها و ارزش‌های آنان را هدف قرار داده است، همانند دیگر فتنه‌ها چون اقدامات تروریستی منافقین در سال ۶۰ و بلواسازی‌های ۷۸، ۸۸ و ۹۸ به یاری خداوند و حضور و آگاهی شما و با هدایت رهبر عالیقدر انقلاب اسلامی جمع خواهد شد و روسیاهی برای نابکاران و حق ستیزان همانند گذشته باقی خواهد ماند.

شورای وحدت انقلاب اسلامی، اقدامات ساختارشکنانه و تعرض به مال و جان و نوامیس مردم را شدیداً محکوم کرده و رسیدگی قاطع و عادلانه به پرونده هنجارشکنان و آشوب‌طلبان را از مسؤلین مطالبه می‌کند و از جوانان عزیز می‌خواهیم آگاهانه دست رد به سینه بدخواهان و دشمنان استقلال و آزادی و رفاه و پیشرفت کشور بزنند.

ظرفیت‌سازی برای مشارکت سازنده اقشار مختلف جامعه و جریان‌های سیاسی به خصوص احزاب کشور درحوزه‌های مختلف حکمرانی با بیان نظرات، مطالبات و اعتراضات خود در چارچوب‌های قانونی موضوع مهمی است که با پیشنهاد اخیر رؤسای قوا باید عملی شود و امیدواریم دستگاه قضائی و نیروهای انتظامی و امنیتی با هوشمندی و تدبیر همچون گذشته شرایط را رصد نموده و اجازه فرصت‌طلبی به دشمنان ملت ایران ندهند و ضمن برخورد قاطع با آشوبگران، با دیگر شهروندان با عطوفت، سعه صدر و گذشت رفتار نمایند.

از خداوند متعال توفیق و سربلندی ملت شریف و ایران عزیز و رهبری معظم را خواستاریم.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید