دیبالا، آرتور و مک‌کِنی از بازی با تورینو محروم می‌شوند

دیبالا، آرتور و مک‌کِنی از بازی با تورینو محروم می‌شوند

سه بازیکن تیم فوتبال یوونتوس به دلیل نقض محدودیت‌های کرونایی از سوی باشگاه یوونتوس نقره‌داغ خواهند شد.

پائولو دیبالا، وستون مک‌کِنی و آرتور که محدودیت‌های کرونایی را نقض کرده‌اند، ممکن است بازی با تورینو را از دست بدهند. روزنامه‌های ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» و «کوریره دلا سرا» مدعی شده‌اند که باشگاه یوونتوس سه بازیکن خاطی خود را از حضور در بازی فردا شب (شنبه) با تورینو محروم خواهد کرد. تیم‌های تورینو و یوونتوس از ساعت 20:30 فردا (شنبه) در چارچوب هفته بیست‌ونهم سری A ایتالیا و در دربی دلا موله به مصاف هم می‌روند.

مک‌کِنی، دیبالا و آرتور چهارشنبه شب بدون توجه به محدودیت‌های کرونایی در خانه مک‌کنی هافبک آمریکایی بانوی پیر و در میهمانی که او ترتیب داده بود، به همراه دیگر دوستان‌شان گردهم آمده بودند. پلیس ایتالیا در تماسی که همسایگان مک‌کنی با پلیس داشتند، به خانه این بازیکن مراجعه کردند و پس از اینکه در ابتدا با مقاومت برای ورود به خانه مواجه شدند، پس از گذشت حدود یک ساعت وارد خانه شدند و سه بازیکن یوونتوس را به همراه دوستان‌شان را در آنجا رؤیت کردند.

به گزارش تسنیم، در حالا حاضر محدودیت تردد از ساعت 10 شب تا پنج صبح در سراسر کشور ایتالیا به اجرا در می‌آید، این در حالی است مأموران پلیس حوالی ساعت 11:30 شب به منزل مک‌کنی مراجعه کردند. حاضران در این میهمانی به اتهام مقاومت برابر پلیس در خطر بودند، اما طبق قوانین فعلی ایتالیا در نهایت تنها 400 یورو جریمه شدند.