دو گاف بایدن در اولین روز سفر به منطقه

    کد خبر :924290
دو گاف بایدن در اولین روز سفر به منطقه

رئیس جمهور آمریکا در سفر به سرزمین های اشغالی هم گاف داد تا سوژه خنده کاربران شبکه های اجتماعی شود.

گاف جدید جو بایدن رئیس جمهور آمریکا طی بازدید از موزه یادفاشیم در قدس اشغالی سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی شده است.

بر اساس این گزارش، بایدن در جریان بازدید از موزه یادفاشیم در قدس اشغالی به جای عبارت «زنده نگه داشتن وحشت هولوکاست» به اشتباه گفت «زنده نگه داشتن افتخار هولوکاست» و بلافاصله مجبور به اصلاح اشتباه خود شد.

به گزارش مهر، بایدن به هنگام تلفظ اسم موزه یادفاشیم نیز دچار اشتباه شد و گفت: بار دیگر به سرزمین یادشیفاباشیم باز خواهم گشت تا یاد ۶ میلیون یهودی را که در کشتاری دسته جمعی به قتل رسیدند، زنده نگه دارم.

اشتباهات بایدن موجی از تمسخر را در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخته است. یکی از کاربران توئیتر گفت: این مرد را از میکروفون دور کنید. او ما را وارد جنگ با اسرائیل خواهد کرد.

همچنین یک کاربر دیگر توئیتر هم گفت که بایدن شایسته این منصب نیست.

جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا که به تل‌آویو سفر کرده است، روز چهارشنبه، ۲۲ تیر ماه، پس از پیاده شدن از هواپیما از مسئول تشریفات می‌پرسد: «حالا باید چه کاری انجام دهم؟» که به سرعت به عنوان گاف جدید وی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

جو بایدن برای نخستین بار دیروز وارد سرزمین‌های اشغالی شد و مراسم استقبال از وی با حضور «یائیر لاپید» نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی، «اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی و «نفتالی بنت» نخست وزیر پیشین این رژیم انجام شد.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید