درگیری مسلحانه در جاده خاش – سراوان سیستان و بلوچستان

درگیری مسلحانه در جاده خاش - سراوان سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف 616 کیلوگرم موادمخدر در عملیات مشترک روز گذشته با همکاری پلیس سیستان و بلوچستان خبر داد.

سردار عبداله حسنی گفت: ماموران کارکشته و زبده پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان در اقدامات اطلاعاتی خود، سرنخ هایی از فعالیت مسلحانه 2 تن از سوداگران مرگ را به دست آورده و پیگیری های ویژه برای دستگیری این 2 نفر را آغاز کردند.

سردار حسنی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات مشخص شد قاچاقچیان، قصد انتقال یک محموله بزرگ از شرق به مرکز کشور را دارند، افزود: در همین راستا هماهنگی های لازم با پلیس مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان برای اجرای عملیات و دستگیری این افراد به عمل آمد.

این مقام انتظامی با اشاره به حضور محسوس و نامحسوس ماموران در محور “سراوان ـ خاش” تصریح کرد: پلیس با مشاهده خودروی مورد نظر و رعایت تمامی جوانب امر، دستور ایست برای سواری پژو که در رصد اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان شناسایی شده بود صادرکرد.

به گزارش برنا؛ فرمانده انتظامی استان سمنان از درگیری مسلحانه قاچاقچیان موادمخدر با ماموران مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: خوشبختانه اقتدار کامل و آتش پرحجم و شلیک دقیق پلیس راهی جز تسلیم برای سوداگران مرگ باقی نگذاشت و هر 2 نفر دستگیر شدند.

سردار حسنی از کشف 576 کیلو و 600 گرم تریاک و 39 کیلو و 700 گرم حشیش در این عملیات خبر داد و اضافه کرد: علاوه بر توقیف خودرو، یک قبضه سلاح جنگی و تعداد قابل توجهی مهمات مربوط به آن نیز در این علمیات کشف شد.