دروغ زاکانی در برنامه زنده تلویزیونی!

  • کامنت
  • یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ ۲۱:۵۲
    کد خبر :1074217
مهاجری

محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا در واکنش به اظهارات انتخاباتی زاکانی نوشت: شهردار کارنابلد تهران که امروز در قامت کاندیدای پوششی ریاست‌جمهوری در تلویزیون ظاهر شد، اظهارات خلاف واقع تازه‌ای را بیان کرد.

وی افزود: در نشست امروز تلویزیون یکی از کارشناسان از زاکانی پرسید در دوره‌ای که در مرکز پژوهش‌های مجلس بوده بدون هماهنگی با ارکان‌مجلس، مبادرت به تاسیس معاونت‌های تازه و بکارگیری عده‌ای نیروی زائد در تهران و قم کرده است.

مهاجری ادامه داد: آقای زاکانی در اظهاراتی دوپهلو از تخلفات انجام شده در دوره مسئولیت خود گریخت؛ لذا لازم می‌دانم در این زمینه توضیح بدهم.

این فعال رسانه‌ای اصولگرا نوشت: آقای زاکانی ده‌ها نیرو بدون هماهنگی استخدام و برای دستمزد آن‌ها ارقام قابل توجهی بودجه در خواست کرده بود. من این کار غیرقانونی را افشا کردم و تشکیلات متبوع آقای زاکانی از من به مرجع قضایی شکایت کرد.

وی افزود: پرونده به دادگاه ارجاع شد و، چون مستنداتم کافی و محکمه پسند بود و دو یا سه نماینده مجلس نیز اظهارات مرا تایید کرده بودند، برایم حکم تبرئه و قرار منع تعقیب صادر شد.

مهاجری ادامه داد: به این ترتیب آقای زاکانی همانگونه که در برنامه سیاسی خود حرف‌های کذبی گفت که توسط مسئولان رد شد، امروز هم به خلاف واقع گویی دست زد.

وی در پایان نوشت: خدایا کشور ما را از دروغ نجات عنایت فرما.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید