دربی هنوز لغو نشده است

  • ورزشی
  • سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ۱۸:۴۲
    کد خبر :946254
صحبت‌های سهیل مهدی در خصوص زمان برگزاری دربی

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس هنوز به طور قطع لغو نشده و ما همچنان این بازی را در تاریخی که قبلا اعلام شده در برنامه هفته دوازدهم داریم.

پیرو انتشار خبر لغو احتمالی دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در چارچوب مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر سرمربی تیم استقلال نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. او ابراز امیدواری کرد این موضوع محقق نشود.

در اخبار مرتبط با باشگاه استقلال این موضوع مطرح شد که ریکاردو ساپینتو پس از اطلاع از لغو احتمالی بازی رفت دربی تیم های استقلال و پرسپولیس، نسبت به این موضوع ابراز تاسف کرده و از مسئولان باشگاه خودش خواسته ترتیبی بدهند تا در صورت امکان این مسابقه لغو نشود.

با توجه به شرایط خوب استقلال طی هفته‌های اخیر، سرمربی پرتغالی استقلال امیدوار است با ادامه روند رو به رشد تیم استقلال در بحث تاکتیکی، این تیم بتواند پس از مسابقه مقابل ذوب آهن، آلومینیوم اراک و هوادار در هفته های نهم تا یازدهم با آمادگی کامل به استقبال دربی هفته دوازدهم برود.

خبر خوب برای ساپینتو؛ دربی تهران هنوز لغو نشده است!

در همین خصوص گفتگویی با سهیل مهدی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ انجام دادیم که وی در این باره به خبر ورزشی گفت: دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس قطعاً لغو نشده است. ما برنامه اردوی تیم ملی برای سفر به قطر را که دریافت کردیم پیش بینی کردیم با برنامه ریزی جدید این بازی عملاً برگزار نخواهد شد. اما هنوز از سوی کمیته تیم‌های ملی پاسخ قطعی در این باره به ما داده نشده است.

وی در این باره توضیح داد: ما به همین منظور قصد داریم استعلامی را از دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال بگیریم تا سرانجام برنامه نهایی را اعلام کنیم اما هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم که فکر می کنم این موضوع فردا مشخص شود.

این مقام مسئول در سازمان لیگ در پاسخ به این پرسش که آیا برگزار شدن یا نشدن دربی ۵۰-۵۰ است یا نه گفت: خیر! احتمال لغو این بازی بیشتر از ۵۰ درصد است ولی هنوز به طور قطع مسابقه دربی لغو نشده و منتظر پاسخ نهایی دبیرکل فدراسیون فوتبال هستیم.

شایان ذکر است که طبق برنامه اعلام شده قبلی قرار بود تیم های استقلال و پرسپولیس در تاریخ سیزدهم آبان ماه به مصاف هم بروند که به دلیل برپایی اردوی تیم ملی در قطر، چند روز زودتر از برنامه ریزی قبلی، عنوان شد شاید این دیدار برگزار نشود و به بعد از پایان مسابقات تیم ملی در جام جهانی موکول گردد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید