داوران بخش عکس جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند

    کد خبر :919446
داوران بخش عکس جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند

دبیرخانه ششمین جشنواره تلویزیونی مستند، داوران بخش عکس این جشنواره را معرفی کرد.

با اعلام دبیرخانه این جشنواره، بهرام محمدی‌فرد، مجید ناگهی و زهرا استادزاده به عنوان داوران بخش عکس ششمین جشنواره تلویزیونی مستند معرفی شدند.

بهرام محمدی‌فرد متولد سال ۱۳۳۷ از عکاسان باسابقه کشور است؛ او عکاسی را از سال ۱۳۵۶ آغاز کرده و یکی از عکاسان دوران دفاع مقدس به شمار می‌رود. دبیری سرویس عکس روزنامه جمهوری اسلامی و انتشار ۵ کتاب عکس جنگ دفاع مقدس از جمله مهم‌ترین فعالیت‌های حرفه‌ای او به شمار می‌رود.

مجید ناگهی متولد سال ۱۳۴۹ است و از ۲۰ سالگی به صورت حرفه‌ای وارد دنیای عکاسی شده است. وی از اعضای اصلی کمیته تاسیس خانه عکاسان ایران در سال ۱۳۷۳ شمسی به شمار می‌رود و سابقه تدریس در دانشگاه‌های هنر اصفهان، دانشگاه سوره، دانشکده خبر و… را در کارنامه خود دارد.

زهرا استادزاده متولد ۱۳۶۳ و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته جامعه‌شناسی است. او عکاسی مستند را از سال ۱۳۸۹ شروع کرده و عمده فعالیتش، عکاسی در مناطق روستایی محروم و دورافتاده کشور است. دبیر آژانس عکس مستند سو و شرکت در نمایشگاه‌های گروهی و انفرادی عکس از جمله سوابق وی به شمار می‌رود.

به گزارش ایلنا، ششمین جشنواره تلویزیونی مستند با انتشار فراخوان در بخش‌های فیلم مستند، عکس مستند و مستندنگاری آغاز به کار کرده و شهریورماه ۱۴۰۱ به دبیری محسن یزدی، مدیر شبکه مستند سیما برگزار می‌شود. آخرین مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار ۲۰ تیرماه خواهد بود و علاقه‌مندان برای ثبت نام در جشنواره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www. festdoctv. com مراجعه کنند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید