خبر سرقت ۴۰۰ میلیون تومان و ۲۵۰ هزار یورو از منزل بنده کذب است

نماینده مردم خوی در مجلس با اشاره به حواشی ایجاد شده درباره سرقت از منزل وی گفت: در رسانه‌ها مطالبی در این باره اعلام شده که بنده آن را تکذیب می‌کنم.

سیدتقی کبیری در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهار داشت: در پی ماجرای سرقت از منزل بنده در روز جمعه هفته گذشته، متاسفانه از سوی برخی افراد، گروه‌ها و رسانه‌ها با پخش شایعات و اتهامات به فضای بداخلاقی و بی اعتمادی دامن زده شد.

وی ادامه داد: این اتهامات در قالب سرقت ۴۰۰ میلیون تومان وجه نقد و ۲۵۰ هزار یورو یا دلار پخش شد که موجب سوءاستفاده رسانه های بیگانه و پشت بند آن هجمه‌ها آغاز شد.

نماینده مردم خوی در مجلس تصریح کرد: بنده از جایگاه فردی که اسناد و مدارکش به سرقت رفته بود و امنیت روانی خود و خانواده اش متزلزل شده بود، در جایگاه متهم قرار گرفتم.

به گزارش مهر،کبیری بیان کرد: این جانب این مبالغ اعلامی در رسانه‌ها و فضای مجازی را به شدت تکذیب می‌کنم و ضمن تشکر از اقدامات انقلابی و امیدوارکننده رئیس قوه قضاییه درخواست می‌کنم در همین موضوع هم با قاطعیت ورود پیدا کند و اگر من به عنوان نماینده و یا هر مسئول دیگری تخلفی انجام داده است، به شدت برخورد کند و اگر تخلفی صورت نگرفته در مقابل عده‌ای که فضای جامعه را ملتهب کرده و سرمایه اجتماعی را خدشه دار کرده و مجلس را بی اعتبار و جایگاه آن را زیر سوال برده و شایعات دروغ را ترویج کرده و موجب سوءاستفاده رسانه‌های خارجی شده است، برخورد قاطع داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: اگر اسناد و مدارک اینجانب به سرقت رفته است، مواظب باشید ایمان‌شان به سرقت نرود.