خبرهای جدید از قرارداد ماترازی با پرسپولیس

  • ورزشی
  • جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ ۱۰:۰۰
    کد خبر :1075129
ماترازی

اخبار جانلوکا دی مارتزیو در سال‌های گذشته به قدری معتبر بوده که هواداران پرسپولیس گزارش او پیرامون سرمربیگری والتر ماتزاری در تیمشان را به عنوان یک خبر رسمی تلقی کرده و او را سرمربی پرسپولیس دانستند.

اما حالا یک روز بعد از این خبر ویژه، وبسایت Ilmattino در گزارشی مدعی شده که احتمال دارد والتر ماتزاری در نهایت به ایران نرود.

این وبسایت نوشته که نام او با پرسپولیس گره خورده و تنها یک قدم تا «ماجراجویی جدید در خارج از کشور» فاصله دارد اما ممکن است هرگز این اتفاق رخ ندهد.

گزارشگر وبسایت ایتالیایی نوشته که «حداقل هیچ چیز انقدر مشخص و قریب‌الوقوع نیست که نشان دهد مذاکرات می‌تواند ظرف مدت کوتاهی» به نتیجه برسد.

در ادامه این خبر آمده که اگرچه پرسپولیس یکی از برترین باشگاه‌های فوتبال در خاورمیانه است اما پیشنهاد قرمزها طوری نبوده که ماتزاری به آسمان بپرد (هیجان زده شود).

پایان خبر نیز با یک جمله مهم همراه است و خبرنگار ادعا می‌کند که هیچ توافقی نهایی نیست و «او به این پیشنهاد فکر می‌کند و حتی می‌تواند آن را رد کند.»

این در حالی است که پایان گزارش به وضعیت اندره استراماچونی هم اشاره شده و آمده که او به دلیل مشکلات مالی از استقلال جدا شد.

این در حالی است که روز چهارشنبه حسین بادامکی اعلام کرد سرمربی سرخپوشان تا ۷۲ ساعت معارفه می‌شود که بر این اساس باید تا روز جمعه یا حداکثر شنبه منتظر روشن شدن سرنوشت نیمکت سرخپوشان ماند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید