حکم جلب مالک ساختمان شماره ۱۵۳ خیابان بهار صادر شد

    کد خبر :977850
حکم جلب مالک ساختمان شماره ۱۵۳ خیابان بهار

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: قاضی برای مالک ساختمان ۱۵۳ خیابان بهار حکم جلب صادر کرده است.

قدرت الله محمدی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه روز گذشته ساختمان شماره ۱۵۳ خیابان بهار گفت: عملیات اطفا حریق ساختمان ۱۵۳ نزدیک به ۱۲ ساعت طول کشید، اما به دلیل حجم بالای کالاهای دپو شده که اشتعال بالایی داشتند و درجه حرارت بالای ۴۰۰ درجه، اطفا حریق در ساعات طولانی انجام شد.

وی ادامه داد این اقدام با احتیاط کامل انجام شد و ساختمان‌ها تخلیه و نفرات نجات داده شدند؛ مرحله به مرحله پیش رفتیم اما متأسفانه یکی از آتش‌نشانان در چاهک آسانسور سقوط کرد و به شهادت رسید.

محمدی گفت: تا صبح با ۵۰ فن مثبت، درجه حرارت را کاهش دادیم، و هم اکنون دو ایستگاه در محل حضور دارند که دما را کاهش دادند و ایمنی تثبیت شده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی با اعلام اینکه ما ۳۳ هزار ساختمان را در سه سال اخیر پایش کردیم که در چهار دسته ناایمن، پر خطر، میان خطر و کم خطر تقسیم بندی می‌شود، خاطرنشان کرد: ۱۱ هزار ساختمان در جدول ساختمان‌های پر خطر هستند که ساختمان ۱۵۳ نیز جزو پر خطرهاست و رأی قضائی و حکم پلمب دارد که مالک فک پلمب کرده و قاضی حکم جلب برای او صادر کرده است.

وی افزود: ساختمان از مرحله ریزش عبور کرده و کارشناسان باید بررسی کنند و احتمالاً قابل سکونت نخواهد بود.

به گزارش مهر،مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: قاضی برای مالک ساختمان ۱۵۳ خیابان بهار حکم جلب صادر کرده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید