جشنواره زمستانی خرید پوشاک فرس آغاز شد

جشنواره زمستانی خرید پوشاک فرس آغاز شد

جشنواره زمستانی خرید پوشاک فرس آغاز شد

پوشاک فرس به دنبال تجربه موفق برگزاری جشنواره‌‌‌های متنوع فروش برای مشتریان و علاقمندان برند فرس اعلام کرد: جشنواره زمستانی این شرکت با در نظر گرفتن شرایط خاص خرید از کلکسیون جدید فرس از دوشنبه هفته جاری آغاز شده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی‌فرس، کلیه محصولات و مدل‌‌‌های فرس مشمول این پروموشن خواهند بود و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌‌‌های فرس در شهر تهران ضمن خرید دو میلیونی، از هدیه یک میلیون تومانی این شرکت بهره مند شوند.

پذیرایی به سبک فرس در محیطی بسیار آرام در این فروشگاهها شرایطی فراهم کرده تا خانواده‌ها بتوانند لذت خرید متفاوت را در فضایی صمیمانه تجربه نمایند.

علاقمندان می‌توانند برای آشنایی بیشتر درباره جزییات جشنواره زمستانی و بازدید ازمحصولات متنوع و هم چنین اطلاع از آدرس فروشگاه‌‌‌های فرس در سراسر کشور، به نشانی Firsitaly.com مراجعه نموده و یا با شماره تلفن ۲۶۲۰۵۷۶۵-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

همچنین فروشگاه‌ها و نمایندگان فرس در شهر تهران نیز با تلفن‌‌‌های زیر به صورت مستقیم پاسخگوی مشتریان خواهند بود:

نام فروشگاه شماره تلفن
جردن ۰۲۱۲۶۲۰۵۷۶۵
کامرانیه ۰۲۱۲۶۱۰۲۰۰۰
پالادیوم ۰۲۱۲۲۶۶۲۴۶۱
شهرک غرب ۰۲۱۸۸۵۷۳۸۶۶

محموعه فرس ارائه کننده البسه آقایان همواره جزء برندهای پر طرف دار و با کیفیت است که یکی از فاکتورهای اصلی محبوبیت این برند تنوع محصولات و دوخت عالی آن است.

استفاده از پارچه هایی با الیاف طبیعی و بهره گیری از به روز ترین تجهیزات صنعت پوشاک دنیا باعث شده تا در زمان استفاده از این لباسها احساس راحتی بیشتری در لباس داشته باشید.

جشنواره زمستانی خرید پوشاک فرس آغاز شد