تیلور سویفیت جوایز ام تی وی را درو کرد

    کد خبر :1021178
تیلور سویفیت جوایز ام تی وی

در مراسم جوایز موزیک ویدئو MTV که شب گذشته برگزار شد، تیلور سوئیفت شبی رویایی داشت. این خواننده که سال بسیار موفقی را پشت سر می‌گذارد شب گذشته با کسب ۹ جایزه از مجموع ۱۱ نامزدی، بیشترین جوایز را از آن خود کرد. او برای موزیک ضدقهرمان (Anti-Hero) چهار جایزه گرفت؛ ازجمله مهم‌ترین جایزه یعنی «بهترین موزیک ویدئو» و این چهارمین بار بود که موفق به کسب این جایزه شد.

شب گذشته در جریان مراسم جوایز موزیک ویدیو MTV در نیوجرسی، آهنگ Anti-Hero تیلور سوئیفت به عنوان برنده جایزه بهترین موزیک ویدیو سال ۲۰۲۳ معرفی شد.

اولین اجراکنندگان اعضای گروه انسینک با همراهی جاستین تیمبرلیک بودند که پس از یک دهه دوباره دور هم جمع شدند و جایزه بهترین موزیک ویدیوی پاپ را به سوئیفت اهدا کردند. این خواننده گفت: «این باورنکردنی است. اینکه این جایزه با رای هواداران به دست می‌آید برایم بسیار معنادار است. من واقعا تحت تاثیر قرار گرفته‌ام.»

این دومین سال متوالی و چهارمین بار است که سوئیفت برنده بهترین موزیک ویدئوی سال می‌شود. سال گذشته او با ویدئوی آهنگ All Too Well: The Short Film موفق به کسب این جایزه مهم شد.

تیلور سوئیفت برای Anti-Hero نه تنها جایزه بهترین موزیک ویدئو، بلکه جایزه آهنگ سال، بهترین موزیک پاپ و بهترین کارگردانی را نیز دریافت کرد.

او ۹ جایزه از ۱۱ جایزه‌ای را که در آن نامزد شده بود به خانه برد؛ ازجمله جایزه «هنرمند سال» که برای اولین بار در تاریخ جوایز VMA تنها از نامزدهای زن تشکیل شده بود. بیانسه، دوجا کَت، کرول جی و نیکی میناژ در این دسته با سوئیفت رقابت کردند.

شکیرا جایزه «پیشگام ویدئو» را از آن خود کرد که گاه از آن با عنوان «جایزه یک عمر دستاورد» یاد می‌شود. او برای آهنگ TQG به همراه کرول جی جایزه بهترین همکاری را نیز کسب کرد.

نیکی میناژ برای Super Freaky Girl جایزه بهترین موزیک هیپ هاپ را گرفت. سیزا در بخش آر اند بی برنده شد و گروه راک ایتالیایی منسکین در دسته موسیقی راک جایزه گرفت.

در بخش موسیقی کی پاپ، گروه کُره ای استری کت برای موزیک S-Class جایزه گرفت و آیس اسپایس جایزه بهترین هنرمند جدید را از آن خود کرد.

مراسم شب گذشته که در پرودنشیال سنتر در نیوآرک ایالت نیوجرسی آمریکا برگزار شد، رقم‌زننده چهلمین سال جوایزی بود که می‌توان آن را گنجینه فرهنگ پاپ در عصر مدرن دانست. در طول سالیان، ستاره‌هایی نظیر مایکل جکسون، مدونا، تیلور سوئیفت و بیانسه در موارد متعددی برنده جایزه MTV شده‌اند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید