تولید اسپرت ترین خودروی BMW به زودی پایان می یابد

    کد خبر :822776
تولید اسپرت ترین خودروی BMW به زودی پایان می یابد

i۳ اسپرت‌ترین و جذاب‌ترین خودرویی است که بی ام و تولید کرده است و این خودرو به دلیل جمع و جور بودنش مورد استقبال خوبی قرار گرفته است. اکنون رئیس طراحی بنتلی گفت: صاحبان i۳ این موضوع را می‌دانند و بیشتر آن را به دلیل ظاهر متفاوت خرید می‌کنند، با وجود این، نمی‌توان انکار کرد که i۳ شکوفایی کمی دارد. BMW، سال گذشته اعلام کرد که تولید i۳ را که در سال ۲۰۱۳ معرفی شده، با هدف پاسخگویی به تقاضا افزایش می‌دهد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده قرار است، تولید BMW i3 برای بازار ایالات متحده به زودی پایان یابد.

اما، به نظر می‌رسد که برنامه قبلی برای افزایش تولید هرگز عملی نشده است.

براساس این گزارش، موجودی i۳ در ایالات متحده در ۱۲ ماه گذشته در کم‌ترین میزان خود قرار داشت، تا جایی که مشتریان برای تهیه شکاف تولید با چالش‌هایی روبه‌رو بودند. آخرین بولتن فروشنده حتی حاکی از آن است که فقط حدود ۱۸۰ خودرو در این مرحله باقی مانده‌اند.

در همین گزارش، BMWBlog همچنین تصریح کرد که ممکن است i۳ تا سال ۲۰۲۲ دیگر تولید نشود و جاده‌ها کم‌تر این خودرو را ببینند. این به نوعی با گزارش قبلی در سال ۲۰۱۹ که i۳ تا سال ۲۰۲۴ تولید می‌شود، مغایرت دارد.تولید اسپرت ترین خودرو BMW به زودی پایان می یابد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این بدان معنا نیست که BMW تولید خودروهای الکتریکی را کم می‌کند. BMW i۴ و iX به تازگی برای بازار ایالات متحده در این ماه معرفی شده است. به نظر بسیاری، هر دو سدان برقی و کراس اوور در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ به فروش می‌رسند. در هفته‌های آینده با انتشار یک خبر رسمی از BMW اطلاعات بیشتری در مورد تولید i۳ خواهیم گرفت.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید