تصادف عجیب در خیابان فرعی/عکس

  • حوادث
  • شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۵۰
    کد خبر :863305
تصادف عجیب در خیابان فرعی

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی خودرو اسپورتیج پس از برخورد با یک خودرو پارک‌شده در خیابان فرعی خبر داد.

سرهنگ علی همه‌خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در این ‌باره گفت:‌ حوالی ساعت ۱۶ روز گذشته خبر واژگونی یک دستگاه خودروی اسپورتیج در یکی از خیابان‌های فرعی در محدوده فلکه دوم تهرانپارس به پلیس راهور اطلاع داده شد که در پی آن عوامل پلیس در محل حاضر شده و با خودروی واژگون شده در مسیر مواجه شدند.

او با اشاره به اقدامات کارشناسی ماموران پلیس راهور اظهار کرد:‌ ماموران در بررسی‌های خود متوجه شدند که خودروی اسپورتیج با سرعت زیاد و بیشتر از حد مجاز در حال حرکت در یک خیابان فرعی بوده که ناگهان با قسمت عقب یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ پارک شده در حاشیه مسیر برخورد کرد. شدت این برخورد به حدی بود که اسپورتیج واژگون و متوقف شد.

همه‌خانی با بیان اینکه در این حادثه راننده خودرو دچار آسیب‌دیدگی سطحی شد، گفت:‌ با توجه به اینکه تصادف در مسیر فرعی رخ داده بود، ترافیکی در این منطقه ایجاد نشد، اما لازم است که رانندگان حتما توجه داشته باشند که در معابر فرعی با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و توجه بیشتری به اطراف خود داشته باشند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ همچنین از تصادف شدید یک دستگاه وانت‌پیکان با کامیونت متوقف شده در حاشیه راه بزرگراه یاسینی خبر داد و گفت:‌ این حادثه در ساعت ۶:۴۵ صبح امروز در مسیر جنوب به شمال بزرگراه یاسینی ورودی پمپ بنزین رخ داد و درپی آن وانت پیکان که در این مسیر در حال تردد بوده با یک دستگاه کامیونت که در این حاشیه این مسیر متوقف شده بود، برخورد کرد.

وی ادامه داد:‌ شدت این حادثه به حدی بود که قسمت جلویی وانت پیکان کاملا جمع شده بود. راننده این خودرو نیز در حالی که از ناحیه دست و صورت دچار آسیب‌دیدگی شده بود، از سوی عوامل اورژانس روانه بیمارستان شد.

به گزارش ایسنا، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: کارشناس تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ علت این حادثه را عدم توجه به جلو راننده وانت پیکان ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی به میزان ۵۰ درصد و راننده کامیونت را به‌دلیل توقف در حاشیه راه به میزان ۵۰ درصد مقصر اعلام کردند.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید