ترکیب احتمالی استقلال مقابل گل‌گهر

ترکیب احتمالی استقلال مقابل گل‌گهر

آبی‌پوشان پایتخت در هفته ششم مسابقات لیگ برتر امروز به مصاف گل‌گهر می‌روند.

شاگردان فرهاد مجیدی امروز از ساعت ۱۶ در چارچوب هفته ششم مسابقات لیگ برتر در سیرجان میهمان شاگردان امیر قلعه‌نویی هستند.

آبی‌پوشان پایتخت که با ۱۱ امتیاز از پنج دیدار ابتدایی خود در لیگ هم امتیاز با آلومینیوم در رده دوم قرار دارند پس از تساوی هفته گذشته مقابل نساجی دوست ندارند که در این دیدار حساس باز هم امتیاز از دست بدهند، بنابراین مجیدی به احتمال فراوان با ترکیبی هجومی پا به این مسابقه می‌گذارد.

از آن طرف گل‌گهر رده پنجمی که در جدول لیگ برتر از پنج بازی خود ۹ امتیاز اندوخته دارد، با پیروزی در این دیدار حتی می‌توانند صدرنشین شوند، به همین خاطر شاگردان قلعه‌نویی انگیزه‌های فراوانی برابر استقلال خواهند داشت.

استقلال در بازی امروز به دلیل سرماخوردگی روزبه چشمی و محمدحسین مرادمند را در اختیار ندارد، سبحان خاقانی با اعلام فرهاد مجیدی از ناحیه کتف دچار آسیب دیدگی شده و همچنین رشید مظاهری و بابک مرادی هم در لیست مسافران سیرجان غایب هستند.

فرهاد مجیدی در بازی مقابل نساجی به سنگربان جوان تیمش اعتماد کرد و علیرضا رضایی ۲۱ ساله برای نخستین بار در رقابت با سیدحسین حسینی و محمدرشید مظاهری درون دروازه قرار گرفت. با توجه به عملکرد رضایی در مسابقه گذشته به نظر می‌رسد او برای دومین بار در مسابقه امروز در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.

در غیاب مرادمند که یکی از مهره‌های ثابت ترکیب سه دفاعه مجیدی است، عارف آغاسی برای اولین بار در فصل جاری فرصت دارد که در ترکیب اصلی جای بگیرد و کنار سیاوش یزدانی و محمد دانشگر حضور داشته باشد.

وریا غفوری(کاپیتان) و جعفر سلمانی دو بال چپ و راست خط میانی خواهند بود که با حضور مهدی مهدی پور و آرش رضاوند تکمیل می‌شود. با حضور چهار هافبک در ترکیب، سه مهاجم مدنظر مجیدی به احتمال زیاد رودی ژستد، کوین یامگا و امین قاسمی نژاد خواهند بود که در مسابقه قبلی هم کنار یکدیگر حضور داشتند.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال برای رویارویی با گل گهر سیرجان به شرح زیر است:

به گزارش همشهری‌آنلاین، علیرضا رضایی، عارف آغاسی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، جعفر سلمانی، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، وریا غفوری، رودی ژستد، کوین یامگا و امین قاسمی‌نژاد