بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی چگونه گواهی کسر از حقوق بگیرند؟

    کد خبر :854188
بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی چگونه گواهی کسر از حقوق بگیرند؟

در دوران کرونا انجام کار‌های اداری به صورت غیر حضوری می‌تواند جلوی گسترش این بیماری را بگیرد در این گزارش نحوه دریافت گواهی کسر از حقوق (گواهی کسر اقساط معوق ) سازمان تامین اجتماعی به صورت غیر حضوری آموزش داده شده است.

نحوه ورود به سامانه :

برای این منظور مطابق شکل زیر، ابتدا در بروزر آدرس خدمات غیر حضـوری سازمـانir.tamin.eservices را وارد کرده و دکمه ورود به سامانه را انتخاب کنید.

سپس درصورت فعال سازی حساب کاربری، نام کـــاربری و رمز عبـــور (همان کلمه عبور پیامک شده به شماره موبایل ) خود را تایپ کرده و دکمه ورود را انتخاب کنید.

منوی درخواست گواهی :

جهت درخواست گواهی کسر از حقوق (کسر اقساط معوق)، همان طور که در شکل زیر مشخص است، کافیست از منوی مستمری بگیران/ درخواست گواهی گزینه درخواست گواهی کسر اقساط معوق را انتخاب کنید.

فرم درخواست گواهی کسر از حقوق( گواهی کسر اقساط معوق) :

به منظور دریافت گواهی کسر اقساط معوق جهت ارائه به بانک مورد نظر کافیست اطلاعات لازم را در قسمت ثبت اطلاعات وام مشخص کرده و سپس دکمه تایید نهایی و ثبت درخواست را انتخاب کنید.

 

با زدن دکمه تایید نهایی و ثبت درخواست پیغامی مطابق شکل زیر به کاربر نمایش داده می شود:

با تایید اطلاعات وارد شده و انتخاب دکمه بلی فرم موافقتنامه به شکل زیر مشاهده خواهد شد:

در این قسمت پس از تایید اطلاعات روی دکمه موافقم کلیک کنید، چنانچه حائز شرایط دریافت گواهی باشید کد رهگیری نمایش داده می شود و پیامکی حاوی کد رمز به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد.

اکنون جهت مشاهده درخواست ثبت شده روی گزینه تامین اجتماعی من کلیک کنید.

باشگاه خبرنگاران جوان

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید