اهانت به سردار سلیمانی و رهبر انقلاب در هند/ تصاویر وفیلم

    کد خبر :888564
اهانت به سردار سلیمانی و رهبر انقلاب در هند

اهانت یک مامور به عکس سردار ایرانی در کشمیر هند اعتراض گسترده مردم را موجب شد و شهر را به هم ریخت؛ اما پلیس چگونه شهر را آرام کرد؟

در پی اهانت یک افسر هندی به سردار سلیمانی و رهبر انقلاب، مردم منطقه بدگام کشمیر به خیابان‌ها ریختند و در حمایت از سردار سلیمانی شعار سردادند و با ماموران پلیس درگیر شدند و اقدام مامور هتاک را محکوم کردند.

به گزارش همشهری آنلاین، از افسران هندی در حین عملیات سرشماری یکی از شهرهای کشمیر با ورود به منزل یکی از شهروندان عکس شهید سلیمانی و رهبرانقلاب را که در خانه او بود به آتش می‌کشد.

این خبر کافی بود تا خون مردم مسلمان این منطقه در توهین به اعتقادات انقلابی و دینی‌شان به جوش بیاید و تظاهرات گسترده ای را تدارک ببینند.

مردم منطقه بدگام کشمیر به خیابان‌ها ریختند و در حمایت از سردار سلیمانی شعار سردادند و با ماموران پلیس درگیر شدند و اقدام مامور هتاک را محکوم کردند.

اعتراض و تظاهرات مردم در واکنش به هتک حرمت شهید سلیمانی منجر به این شد که پلیس مجبور به عذرخواهی شود؛ فرمانده پلیس با حضور در میان مردم و در دست گرفتن تصویری از شهید سلیمانی و رهبر انقلاب رسما از آن‌ها بابت اقدام ناشایست مامورش عذرخواهی کرد.

مردم نیز شعار «لبیک یا خامنه‌ای» سردادند و به سردار سلیمانی و رهبر انقلاب ادای احترام کردند.

در ادامه ماموران پلیس و مردم با همکاری یکدیگر تصاویری از شهید سلیمانی و رهبر انقلاب را بر روی دیوارهای شهر نصب کردند، این گونه بود که دیوارهای شهر بدگام تبدیل به آلبومی از تصاویر شهید حاج قاسم سلیمانی شد.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید