انتقام ناجوانمردانه/ پسرخردسال، قربانی پرونده قصاص شد

  • حوادث
  • یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸
    کد خبر :127851

شامگاه جمعه در شهر فاضل آباد استان گلستان زن و شوهر جوانی همراه با کودک 15 ماهه‌شان سوار بر خودروی پراید از خیابان می‌گذشتند که ناگهان دو مرد جوان موتورسوار سدراهشان شدند.
به گزارش نامه نیوز ، آنها بی‌درنگ با اسلحه شکاری به سوی سرنشینان خودرو تیراندازی کردند که در این جنایت کودک خردسال با اصابت گلوله‌ای به سینه‌اش جان سپرد. مادرش نیز با چند گلوله مجروح شد و به بیمارستان انتقال یافت. اما موتورسواران پس از ارتکاب این جنایت فرار کردند.
سرهنگ مروتی -رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گلستان- گفت: مأموران پس از چند لحظه به محل واقعه رسیدند. در بررسی‌های مقدماتی روشن شد عوامل تیراندازی از آشنایان خانواده بودند که ازدوسال قبل با هم درگیری و اختلاف‌های شدید داشته‌اند.
تحقیقات پلیسی نشان داد دوسال قبل شخصی در جریان تیراندازی، عمویش- پدربزرگ کودک 15 ماهه کشته شده-را به قتل رساند و به زندان افتاد.
افراد فامیل طی این مدت تلاش بسیاری کردند تا رضایت خانواده مقتول را کسب کنند اما موفق نشدند. قاتل نیز از داخل زندان پیغام های تهدید آمیزی برای شاکی‌ها می‌فرستاد تا اینکه شامگاه پنجشنبه پسر بزرگ مقتول همراه با همسر و فرزند 15 ماهه‌اش سوار بر خودرو پراید هدف حمله دو موتورسوار قرارگرفتند. حال آنکه به احتمال زیاد عوامل تیراندازی از بستگان خانواده قاتل بودند که در رابطه با قتل 2 سال پیش قصد انتقامجویی داشتند چون پدر کودک 15 ماهه حاضر نبود قاتل پدرش را ببخشد.
به گفته رئیس پلیس آگاهی به هرحال شک پلیسی در این راستا بیشتر به بستگان این دو خانواده است و در این رابطه 4 مظنون دستگیر شده‌اند که تحقیقات تخصصی از آنها درجریان است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید