اسکوتر الکتریکی سریع Ducati Pro-III معرفی شد

اسکوتر الکتریکی سریع Ducati Pro-III معرفی شد

دنیای وسایل نقلیه الکتریکی هر روز گسترده‌تر می‌شود و علاوه بر خودروهای برقی، موتور سیکلت‌ها و اسکوترهای الکتریکی نیز به خیابان‌ها راه یافته‌اند. حال شرکت معروف دوکاتی از پیشرفته‌ترین اسکوتر برقی خود به نام Ducati Pro-III رونمایی کرده که از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

«بازتاب»؛ مهتاب جهاندار_پیشرفته‌ترین اسکوتر برقی شرکت دوکاتی حال با امکاناتی جدید، به ترکیب محصولات شهری این شرکت اضافه شده و از فناوری‌های مانند NFC نیز پشتیبانی می‌کند. این تکنولوژی به کاربران اجازه خواهد داد تا با نزدیک کردن یک کارت مخصوص به اسکوتر، توکنی را آزاد کرده و آن را روشن نمایند. این ویژگی امنیتی عدم امکان روشن کردن این اسکوتر برقی توسط دیگران را تضمین می‌نماید.

یکی دیگر از خصوصیات جذاب اسکوتر برقی Pro-III را باید در وجود پورت‌های شارژ گوشی هوشمند در آن دانست. دوکاتی در ساخت اسکوتری برقی جدیدش از یک موتور الکتریکی 350 واتی استفاده کرده که در می‌تواند حداکثر سرعتی تا 25 کیلومتر بر ساعت را فراهم آورد. برای مقایسه، بهتر است بدانیم که موتور سیکلت‌های دوکاتی قادرند به حداکثر سرعت 240 کیلومتر بر ساعت نیز برسند.

اسکوتر الکتریکی سریع Ducati Pro-III معرفی شد

با این حال، شرکت ایتالیایی شرکای قدرتمندی در این زمینه دارد و حتی توانسته به عنوان عرضه کننده انحصاری موتور سیکلت‌های الکتریکی برای موتورهای مسابقات MotoE که از سال 2023 آغاز خواهند شد، انتخاب شود.

البته هنوز مشخص نیست که کار تولید این محصولات توسط دوکاتی انجام خواهد شد یا قرار است مانند گذشته، به دیگر شرکت‌های موجود در بازار وسایل نقلیه الکتریکی برون سپاری شود. اسکوتر الکتریکی Pro-III حدود 800 یورو قیمت‌گذاری شده است.