ادعای وزیر جنگ اسراییل درباره نتیجه نهایی مذاکرات وین

    کد خبر :892368
ادعای وزیر جنگ اسراییل درباره نتیجه نهایی مذاکرات وین

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در حالیکه به همراه دیگر مقامات صهیونیستی طی ماه های اخیر برای ناکام گذاشتن مذاکرات ایران با قدرت های جهانی از هیچ اقدامی فرونگذار نبوده، اذعان کرد که توافق در روزهای آینده می تواند به دست آید.

به گزارش روزنامه تایمز اسرائیل، گانتس در جریان مراسم فارغ التحصیلی برای افسران نیروی دریایی ارتش در حیفا گفت که در هفته های آینده شاید حتی در روزهای آینده یک توافق هسته ای بین ایران و قدرت های جهانی امضا شود.

با این‌که اقدامات تل آویو بمنظور جلوگیری از شکل گیری توافق در وین ناکام ماند، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد:چه این اتفاق بیافتد یا خیر، اسرائیل به هر کاری که مانع تبدیل شدن ایران به یک تهدید موجود و دستیابی آن به قابلیت هسته ای شود، ادامه خواهد داد.

درحالیکه رژیم صهیونیستی بر اساس گزارش ها دست کم دارای ۸۰ کلاهک هسته ای است و همواره امنیت منطقه را به چالش می کشد، گانتس، ایران را اولین مشکل منطقه ای و جهانی خواند که به همین خاطر اسرائیل به فعالیت دیپلماتیک و تقویت نیروی ارتش خود (برای مبارزه با آن) ادامه می دهد.

وی افزود: اگر یک توافق به امضا برسد، ما هرگز کار در کانال های دیپلماتیک با هدف افزایش نظارت بر ایران را متوقف نخواهیم کرد.

مقامات رژیم صهیونیستی پیش از شروع دور جدید مذاکرات وین سفرهای متعددی به کشورهای غربی مخصوصا آمریکا انجام دادند تا با رایزنی با پایتخت های کشورهای مذاکره کننده با تهران ، مذاکرات رفع تحریم ها و بازگشت آمریکا به برجام را با شکست روبرو کنند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید