ادعای مجری تلویزیون درباره برگزاری دربی در قطر/ فیلم

  • ورزشی
  • جمعه ۱۷ شهریور ۱۴۰۲ ۱۴:۰۵
    کد خبر :1019986
دربی در قطر

خبر برگزاری شهرآورد پرسپولیس – استقلال به میزبانی دوحه قطر، عجیب‌ترین خبر ممکن در فوتبال ایران محسوب می‌شود.

در حالی که ابتدا قرار بود ۳۰ شهریورماه تاریخ برگزاری دربی پایتخت باشد اما به دلیل مسابقه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تاریخ برگزاری این بازی به زمان دیگری موکول شد. امروز اما و در برنامه تلویزیونی ورزشگاه مجری این برنامه در خصوص شرایط برگزاری دربی صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.

حافظ کاظم‌زاده، مجری برنامه ورزشگاه شبکه پنجم سیما مدعی شد که دوحه میزبان احتمالی صدودومین جدال پرسپولیس خواهد بود.

وی در این خصوص گفت: «اگر بهتان بگویم شهرآورد ممکن است در قطر برگزار شود، چه واکنشی خواهید داشت؟ مذاکراتی صورت گرفته، طبق شنیده‌های ما، شهرآورد صدودوم در قطر برگزار خواهد شد. با حضور تماشاگران، بلیت‌فروشی، درآمد دلاری که نکات مثبت و منفی خواهد داشت.»

مجری سپس شنیده‌های خود را به این شکل توضیح داد که بازی در حضور وی‌ای‌آر برگزار می‌شود، اما داور ایرانی این بازی را قضاوت می‌کند. او از مهدی تاج و منصور قنبرزاده خواست تا در این باره روشنگری کنند و توضیحات کامل‌تری بدهند.

مهدی تاج دو روز پیش با رئیس فدراسیون فوتبال قطر نشستی را برگزار کرد که در آن صحبت‌هایی جدی درباره همکاری دو جانبه بیشتر مطرح شد و بنا بر اخبار، فدراسیون فوتبال قطر قرار است تاریخ موردنظر برای برگزاری و سازماندهی دربی پایتخت اعلام کرد. مسابقه‌ای که برگزاری آن نیازمند مجوزهای خاص از وزارت ورزش و نهادهای بالاتر خواهد داشت. در هر حال قطر از متحدان منطقه‌ای ما محسوب می‌شود و انجام مسابقات بزرگ در این کشور با توجه به میزبانی جام جهانی، به یک سنت در این کشور بدل شده و آنها می‌توانند میزبان خوب و متفاوتی برای دربی باشند. مسابقه‌ای که برای اولین بار درآمد دلاری و برگزاری در یک فضای متفاوت را تجربه خواهد کرد.

ایمنا

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید